in

“The Morning Show” wraca na Apple TV+ we wrześniu

the morning show sezon 2 zwiastun apple tv plus
Zwiastun drugiego sezonu serialu “The Morning Show”

“The Morning Show” wraca w połowie września z nowymi odcinkami na Apple TV+. Zaprezentowano zwiastun kontynuacji.

“The Morning Show” to jedna z pierwszych produkcji serwisu Apple TV+, która zyskała sympatię wielu widzów, chociaż nie jest to serial wybitny. Potwierdzają to oceny krytyków (5,8/10 na Rotten Tomatoes), którzy niekoniecznie zgadzają się z masową widownią, o wiele lepiej oceniającą produkcję z Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Steve’em Carellem (8,4/10 na IMDB).

Na koniec dnia to zwykli widzowie są ważniejsi, więc Apple bez zająknięcia postanowiło kontynuować opowieść o dramatach prezenterów telewizji śniadaniowej. Widowisko wraca z drugim sezonem na antenę Apple TV+ już 17 września, więc postanowiono nam przypomnieć, że już niedługo będziemy mogli obejrzeć kolejne 10 odcinków “The Morning Show”.

Premierowo w serwisie Apple TV+ pojawi się jeden odcinek i produkcja będzie o sobie przypominać przez dziewięć kolejnych piątków.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

the walking dead fox sezon 11 gdzie oglądać w polsce

Premiera dnia: “The Walking Dead” wróciło z finałowym sezonem na Fox

spider-man: bez drogi do domu zwiastun

“Spider-Man: Bez drogi do domu” z pierwszym zwiastunem. Jest Doktor Octopus!