The Boys sezon 4

“The Morning Show” wraca na Apple TV+ we wrześniu

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Zwiastun drugiego sezonu serialu “The Morning Show”

“The Morning Show” wraca w połowie września z nowymi odcinkami na Apple TV+. Zaprezentowano zwiastun kontynuacji.

“The Morning Show” to jedna z pierwszych produkcji serwisu Apple TV+, która zyskała sympatię wielu widzów, chociaż nie jest to serial wybitny. Potwierdzają to oceny krytyków (5,8/10 na Rotten Tomatoes), którzy niekoniecznie zgadzają się z masową widownią, o wiele lepiej oceniającą produkcję z Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Steve’em Carellem (8,4/10 na IMDB).

- Reklama -
Ad image

Na koniec dnia to zwykli widzowie są ważniejsi, więc Apple bez zająknięcia postanowiło kontynuować opowieść o dramatach prezenterów telewizji śniadaniowej. Widowisko wraca z drugim sezonem na antenę Apple TV+ już 17 września, więc postanowiono nam przypomnieć, że już niedługo będziemy mogli obejrzeć kolejne 10 odcinków “The Morning Show”.

Premierowo w serwisie Apple TV+ pojawi się jeden odcinek i produkcja będzie o sobie przypominać przez dziewięć kolejnych piątków.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz