the oa netflix kasuje serial koniec
The OA (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE LOLLOL OkropneOkropne

Netflix kasuje The OA po dwóch sezonach

Włodarze platformy wpadli ostatnio w istny szał uśmiercania seriali. Tym razem ich ofiarą padło The OAProdukcja nie doczeka się 3. sezonu.

Główną bohaterką serialu jest Prairie, dziewczyna, która zaginęła i po siedmiu latach się odnalazła. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przed zaginięciem była niewidoma, a teraz… nie jest. Po jej powrocie pojawia się masa pytań: Jak odzyskała wzrok? Gdzie się podziewała przez te siedem lat? Kim jest tajemniczy Homer, o którym ciągle mówi? Na te oraz inne pytania serial odpowiada nam w dwóch sezonach, które dostępne są na Netfliksie.

Skąd ta kasacja?

Netflix nam tego nie wyjaśnił. Serial może pochwalić się dobrymi opiniami krytyków i widzów, który docenili jego pokręconą fabułę. Od dawna wiadomo jednak, że szefowie streamingu stawiają głównie na popularność i oglądalność produkcji. Być może The OA nie dostarczyło oczekiwanych liczb. Cindy Holland, wiceprezes oryginalnych treści w Netfliksie, wydała jedynie następujące oświadczenie:

Jesteśmy niewiarygodnie dumni z 16 hipnotyzujących rozdziałów The OA oraz wdzięczni Brit oraz Zalowi [Batmanglij – współtwórca serialu, przyp. red] za podzielenie się z widzami swoją innowatorską wizją oraz realizację jej dzięki swojemu niebywałemu kunsztowi. Nie możemy doczekać się współpracy z nimi w przyszłości w tym oraz, być może, innych wymiarach.

Kasacja nastąpiła pięć miesięcy po premierze drugiej 8-odcinkowej części, która zostawiła otwartą furtkę dla kontynuacji. Nadal możecie obejrzeć wszystkie 16 odcinków na Netfliksie.

Źródło: TV Line

Serial The OA w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Sławicki

Teoretycznie zajmuje się rzeczami, które są na głowie tego kolesia z brodą, kiedy koleś z brodą śpi albo gotuje. Pisał w poczytnym serwisie o wybitej kinematografii, tłumaczy i zna się na prądzie. Miłośnik piesków, pasjonat kotków.

the boys recenzja serial amazon prime video
8/10

The Boys – sezon 1 – recenzja serialu

venom 2 andy serkis

Andy Serkis dogadał się z Sony i wyreżyseruje Venoma 2