The Boys sezon 4

Fani i twórcy zdewastowani skasowaniem The OA przez Netflix

Dariusz Filipek
1 min czytania
The OA (źródło: Netflix, Change.org; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Niedawno informowaliśmy o tym, że Netflix podjął decyzję o skasowaniu serialu The OA po drugim sezonie. Zarówno fani, jak i twórcy byli zszokowani tą informacją.

W serwisie Change.org utworzono petycję, która wzywa Netflix do odnowienia The OA na trzeci sezon. Na tę chwilę zebrano 49 tysięcy podpisów, a licznik bije.

- Reklama -
Ad image

Aktorka wcielająca się w główną bohaterkę i jednocześnie współtwórczyni serialu, Brit Marling, popłakała się, gdy dowiedziała się, iż serial został skasowany. Informacja spadła na nią jak grom z jasnego nieba.

https://www.instagram.com/p/B0ykCdLJYD5/

The OA planowano na pięć sezonów. Powstały zaledwie dwa.

Chociaż nie jestem wielkim fanem petycji (tej również nie podpiszę) i walczenia z decyzjami korporacji – które są podejmowane za ich pieniądze, więc powinny pozostać autonomiczne – to byłoby miło, gdyby Netflix pochylił się nad fanami The OA. Sam się do tego grona zaliczam. Tym samym byłbym niezwykle rad, gdyby pozwolono twórcom znaleźć nowy dom dla historii lub przynajmniej sfinansować film dopowiadający i zamykający tę opowieść. Tak uczyniono w przypadku Sense8 czy Deadwood.

Więcej o tym wspaniałym serialu możecie dowiedzieć się z mojej recenzji, gdzie zachęcam do zapoznania się z tą nietuzinkową historią.

Źródło: Digital Spy

- Reklama -
Skazana Max serial

Serial The OA w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
5 komentarze