the oa petycja skasowany serial netflix
The OA (źródło: Netflix, Change.org; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne

Fani i twórcy zdewastowani skasowaniem The OA przez Netflix

Niedawno informowaliśmy o tym, że Netflix podjął decyzję o skasowaniu serialu The OA po drugim sezonie. Zarówno fani, jak i twórcy byli zszokowani tą informacją.

W serwisie Change.org utworzono petycję, która wzywa Netflix do odnowienia The OA na trzeci sezon. Na tę chwilę zebrano 49 tysięcy podpisów, a licznik bije.

Aktorka wcielająca się w główną bohaterkę i jednocześnie współtwórczyni serialu, Brit Marling, popłakała się, gdy dowiedziała się, iż serial został skasowany. Informacja spadła na nią jak grom z jasnego nieba.

https://www.instagram.com/p/B0ykCdLJYD5/

The OA planowano na pięć sezonów. Powstały zaledwie dwa.

Chociaż nie jestem wielkim fanem petycji (tej również nie podpiszę) i walczenia z decyzjami korporacji – które są podejmowane za ich pieniądze, więc powinny pozostać autonomiczne – to byłoby miło, gdyby Netflix pochylił się nad fanami The OA. Sam się do tego grona zaliczam. Tym samym byłbym niezwykle rad, gdyby pozwolono twórcom znaleźć nowy dom dla historii lub przynajmniej sfinansować film dopowiadający i zamykający tę opowieść. Tak uczyniono w przypadku Sense8 czy Deadwood.

Więcej o tym wspaniałym serialu możecie dowiedzieć się z mojej recenzji, gdzie zachęcam do zapoznania się z tą nietuzinkową historią.

Źródło: Digital Spy

Serial The OA w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

wolverine film marvel studios bracia russo avengers

Twórcy Avengers: Koniec gry chcieliby nakręcić film o Wolverine

polityka film zwiastun patryka vegi pis

Polityka, czyli zwiastun kolejnego koszmarka od Patryka Vegi