the offer serial premiera online gdzie oglądać
Premiera serialu "The Offer"
in

SMUTNESMUTNE

Premiera serialu “The Offer” na Paramount+

Zwiastun serialu

“The Offer” miało nas zabrać na plan zdjęciowy “Ojca chrzestnego”, ale okazuje się, że serial pomylił plany.

“The Offer” to oparty na faktach serial serwisu Paramount+, który przybliża kulisy powstawania jednego z najwybitniejszych filmów w dziejach – “Ojca chrzestnego” wyreżyserowanego przez Francisa Forda Coppoli. Produkcja została stworzona przez Michaela Tolkina, który wsławił się scenariuszem do świetnej, również opartej na prawdziwych wydarzeniach “Ucieczce z Dannemory”.

Widowisko opowiada o Alu Ruddym (Miles Teller), który po porzuceniu pracy w Rand Corporation na rzecz szansy na zaistnienie w Hollywood, dostaje zlecenie na produkcję adaptacji powieści Mario Puzo. Jednak Joe Columbo (Giovanni Ribisi), wschodzący boss nowojorskiej mafii, ma wobec “Ojca chrzestnego” niezbyt przyjemne plany.

Recenzje serialu “The Offer”

Nie jest dobrze. Krytycy nie są serialem zachwyceni. Obecnie produkcja na Rotten Tomatoes ma ocenę 6,2/10 i tylko 43% opinii ma wydźwięk pozytywny.

Najczęściej historii jest wypominane to, że scenariusz próbuje złapać zbyt wiele srok za ogon. Ponadto opowieść trzeba potraktować z przymrużeniem oka, jak twórcy potraktowali historyczne fakty. Krytycy narzekają, że serial jest zbyt długi i nadto romantyzuje swój temat. Jednak najwięksi fani “Ojca chrzestnego” powinni serial zobaczyć tak czy inaczej.

Gdzie obejrzeć “The Offer”?

Serial zadebiutował w serwisie Paramount+, w krajach, w których usługa jest dostępna. Na tę chwilę nie wiemy, gdzie widowisko będzie można sprawdzić w Polsce. W tym roku w naszym kraju ma zadebiutować usługa SkyShowtime, która dostarczy nam filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe między innymi z serwisów Peacock, Showtime, Sky i właśnie Paramount+.

“The Offer” będzie miał dziesięć odcinków. Premierowo pokazano trzy pierwsze odsłony historii. Finałowy odcinek obejrzycie 16 czerwca.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

johnny depp piraci z karaibów proces sądowy

Agent Johnny’ego Deppa stwierdził, że zarzuty Amber Heard kosztowały aktora udział w kolejnych “Piratach z Karaibów”

Under the Banner of Heaven serial online po polsku

Premiera serialu “Under the Banner of Heaven” na Hulu i Disney+