Marvel's The Punisher (2017) - Netflix, Marvel
Niezadowolony z życia Frank Castle | Zdjęcie z serialu Marvel's The Punisher; materiał prasowy Netflix
in

SUPER!SUPER!

The Punisher – Marvel i Netflix szykują niespodziankę dla widzów

Netflix powoli rozkręca kampanię promocyjną najnowszego serialu Marvela. Niedawno w sieci pojawił się pierwszy teaser widowiska The Punisher, a dziś – niby przypadkiem – dowiedzieliśmy się, że nasz śmiercionośny bohater spotka na swojej drodze inną znaną postać.

Starszy wiceprezes ds. twórców i rozwoju treści w Marvelu C. B. Cebulski powiedział podczas Asia Pop Comic-Con, że jeszcze jeden bohater Marvela może pojawić się w serialu o Punisherze.

I zaczęły się spekulacje – kto może być tym bohaterem?

Żeby nie wdawać się w szczegóły i nie spoilerować finału The Defenders, napiszę tylko, że jednym z typów jest Iron Fist. Co mnie szczególnie nie raduje, gdyż Danny Rand i jego świecąca ręka trochę mi spowszechniały.

Istnieje też prawdopodobieństwo, że chodzi o Daredevila, gdyż kaskader Diabła z Hell’s Kitchen Chris Brewster jest członkiem obsady. Przynajmniej według informacji, którą podaje społeczność na IMDB.

Trzeci, o wiele ciekawszy typ, to Mark Spector – Moon Knight, który podobnie jak Punisher ma za sobą doświadczenie wojskowe. Pracował głównie jako najemnik, którego misja w Egipcie skończyła się wyjątkowo nieciekawie.

Ponadto od dawna mówi się o tym, że Moon Kinght może pojawić się w Netflixowym zakątku Marvel Cinematic Universe. Szczerze mówiąc, nie pamiętam, skąd wzięły się te plotki. Wiem jednak, że wolałbym zobaczyć Spectora pierwszy raz w solowym serialu lub filmie. Doszedłem chyba do momentu, w którym męczy mnie to całe wiązanie ze sobą wszystkiego i każdego. A być może – i to bardziej prawdopodobne – jest to kac po nieudanym The Defenders.

Przeczytaj recenzję: The Defenders to mała katastrofa

Kogo obstawiam? Nikogo. Nie robi mi to różnicy. Do listy potencjalnych bohaterów dopisałbym jednak Blade’a, o którym coraz częściej słyszymy z ust włodarzy Domu pomysłów. Jednak kto by to nie miał być, liczę przede wszystkim na dobrą produkcję. Jeśli będzie jakiś występ gościnny – a po słowach Cebulskiego jest on niemal tak pewny, jak to, że jutro wstanie dzień – to oczekuję wyłącznie widowiska, które przyćmi ostatnią wpadkę Marvela i Netflixa. Cała reszta się nie liczy.

Premiera całego pierwszego sezonu serialu The Punisher zbliża się nieubłaganie. Frank Castle zacznie mordować mafiozów w hurtowych ilościach już 14 listopada bieżącego roku na Netflixie. W roli głównej zobaczymy Jona Bernthala. Showrunnerem jest Steve Lightfoot, który był współodpowiedzialny za sukces Narcos i telewizyjnego Hannibala.

Aktualizacja 21:43

Z ostatniej chwili. Jest lista z tytułami odcinków, która prezentuje się następująco:

S01E01 – 3 A.M.
S01E02 – Two Dead Men
S01E03 – Kandahar
S01E04 – Resupply
S01E05 – Gunner
S01E06 – The Judas Goat
S01E07 – Crosshairs
S01E08 – Cold Steel
S01E09 – Front Toward Enemy
S01E10 – Virtue of the Vicious
S01E11 – Danger Close
S01E12 – Home
S01E13 – Memento Mori

Źródło informacji: MCU Exchange

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

wirtualna rzeczywistość

Jak wirtualna rzeczywistość wpływa dziś na świat gier?

Filmowe uniwersum Obecności ma miliardowy problem

Filmowe uniwersum Obecności ma miliardowy problem