The Punisher 2018 Netflix
The Punisher zapowiada się wystrzałowo. Tak dosłownie, jak i w przenośni | YouTube
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun The Punisher zapowiada mocne widowisko. Znamy datę premiery

Frank Castle wraca. Już wiemy, kiedy i wiemy jak. Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają, że tym razem Marvel nie da ciała, jak było w przypadku Iron Fista, The Defenders oraz Inhumans.

Niestety, a może stety (zobaczymy) wczoraj zatrzymały mnie pewne nietypowe okoliczności, przez co musiałem pewne rzeczy przemyśleć i nie zostało zbyt wiele czasu na podzielenie się z Wami najnowszym zwiastunem serialu The Punisher. Naprawiam. Bo nowy serial Marvela zapowiada się niezwykle ciekawie i jest wart odnotowania nawet z pewnym opóźnieniem.

Marvel Television potrzebuje dobrego serialu. W tym roku, poza Netflixowym The Punisher startuje również Runaways na Hulu (w Polsce widowisko obejrzymy na Showmaksie). Jak do tej pory 2017 rok był feralny, Marvel wypuszczał wyjątkowo nędzne produkcje. O czym mogliście się dowiedzieć z mojej recenzji The Defenders oraz Inhumans.

Premiera serialu The Punisher odbędzie się 21 listopada na Netfliksie

Źródło: Youtube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Roy Price Amazon

Pokochasz mojego f***a powiedział prezes Amazon Studios. Roy Price ustępuje ze stanowiska

Jim & Andy: The Great Beyond

Netflix zapowiada Jim & Andy: The Great Beyond. Szaloną opowieść o Jimie Carreyu