The Rain zwiastun 2 sezon
1:40
Zwiastun drugiego sezonu serialu The Rain (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

The Rain wraca z drugim sezonem. Mamy pierwszy zwiastun

Pierwszy sezon serialu The Rain był esencją powiedzenia z dużej chmury mały deszcz. Jednak dostał drugi sezon i Netflix właśnie wypuścił jego zapowiedź.

The Rain opowiada o młodych bohaterach, którzy przeżyli spustoszenie dokonane przez śmiertelny deszcz. Ten ogołocił skandynawską populację niemal do zera. Postacie centralne widowiska to rodzeństwo, Simone (w tej roli Alba August) oraz Rasmus Andersenowie (Lucas Lynggaard Tonnesen). Z grupką ocalałych przemierzają Danię, poszukując schronienia i jedzenia.

Widowisko lawiruje w okolicach nastoletniego dramatu fantastycznonaukowego i postapokaliptycznej opowieści o przetrwaniu. Serial zyskał wielu fanów, ale jednocześnie rozczarował mnóstwo osób. W tym również mnie, czego upust dałem w recenzji, oceniając go na przyzwoite, ale jednak tylko 6/10. Na Rotten Tomatoes pierwszy sezon ma dziś 81% pozytywnych opinii i uśrednioną ocenę 7,2/10.

Data premiery drugiego sezonu The Rain została ustalona na 17 maja. Poza zwiastunem możecie sprawdzić kilka zdjęć z serialu, które udostępnił Netflix.

Serial The Rain w serwisie Netflix>>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Swamp Thing serial 2019

Swamp Thing – Potwór z bagien na pierwszej zajawce

jinn zwiastun netflix sci-fi serial młodzieżowy

Jinn to pierwszy arabski serial Netflixa i kolejne młodzieżowe sci-fi