the split serial
W serialu BBC One The Split, zobaczycie m.in. Nicolę Walker
in

SUPER!SUPER!

The Split – zwiastun nowego serialu BBC

BBC przygotowało dla nas nowy miniserial – The Split. Tym razem postawiono na dramat prawniczy od Abi Morgan, która wsławiła się scenariuszem do Wstydu oraz współtworzyła m.in. serial River.

Widowisko jest zapowiadane jako wielowarstwowa eksploracja współczesnego małżeństwa. Opowie o matce i córce stojących po przeciwnych stronach prawniczej barykady. Spotykają się podczas ważnego procesu rozwodowego, gdzie w grę wchodzą miliony funtów. Nie zabraknie rodzinnych waśni, kłopotów osobistych oraz miłości.

Produkcja prezentuje się niezwykle ciekawie. Miejmy nadzieję, że będzie odtrutką po ostatnich wtopach BBC, które nie poradziło sobie z Troją, a także wypuściło nieciekawą wydmuszkę w postaci Collateral oraz Requiem.

Serial The Split będzie miał premierę na antenie BBC One 24 kwietnia w Wielkiej Brytanii oraz na kanale SundanceTV w Stanach Zjednoczonych. Liczy 6 odcinków, a zobaczymy w nim Nicolę Walker, Stephena Mangana, Fionę Button, Deborah Findlay, Annabel Scholey, Anthony’ego Heada, Barry’ego Atsmę, Meera Syal oraz Stephena Tompkinsona.

Źródło: BBC

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

the walking dead deadpool zombie

Walking Deadpool w The Walking Dead

Hotel Artemis

Hotel Artemis – pierwszy zajawka filmu sci-fi z Jodie Foster