the split serial
W serialu BBC One The Split, zobaczycie m.in. Nicolę Walker
in

SUPER!SUPER!

The Split – zwiastun nowego serialu BBC

BBC przygotowało dla nas nowy miniserial – The Split. Tym razem postawiono na dramat prawniczy od Abi Morgan, która wsławiła się scenariuszem do Wstydu oraz współtworzyła m.in. serial River.

Widowisko jest zapowiadane jako wielowarstwowa eksploracja współczesnego małżeństwa. Opowie o matce i córce stojących po przeciwnych stronach prawniczej barykady. Spotykają się podczas ważnego procesu rozwodowego, gdzie w grę wchodzą miliony funtów. Nie zabraknie rodzinnych waśni, kłopotów osobistych oraz miłości.

Produkcja prezentuje się niezwykle ciekawie. Miejmy nadzieję, że będzie odtrutką po ostatnich wtopach BBC, które nie poradziło sobie z Troją, a także wypuściło nieciekawą wydmuszkę w postaci Collateral oraz Requiem.

Serial The Split będzie miał premierę na antenie BBC One 24 kwietnia w Wielkiej Brytanii oraz na kanale SundanceTV w Stanach Zjednoczonych. Liczy 6 odcinków, a zobaczymy w nim Nicolę Walker, Stephena Mangana, Fionę Button, Deborah Findlay, Annabel Scholey, Anthony’ego Heada, Barry’ego Atsmę, Meera Syal oraz Stephena Tompkinsona.

Źródło: BBC

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

the walking dead deadpool zombie

Walking Deadpool w The Walking Dead

Hotel Artemis

Hotel Artemis – pierwszy zajawka filmu sci-fi z Jodie Foster