The Spy netflix serial zwiastun szpieg Sacha Baron Cohen
Zwiastun serialu The Spy (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

The Spy, czyli Sacha Baron Cohen na poważnie – zwiastun

Netflix stworzył serial szpiegowski The Spy wspólnie z francuskim Canal+. Za produkcję odpowiada między innymi twórca Homeland. Główną rolę natomiast zagrał Sacha Baron Cohen, tyle że nie spodziewaliśmy się zobaczyć go w takim wydaniu.

6-odcinkowy miniserial The Spy opowie historię Eliego Cohena, szpiega Mosadu. Dzięki swojej działalności infiltracyjnej zmienił bieg historii Izraela. Od 1961 do 1965 roku pracował pod przykrywką w Syrii. Nawiązał tam bliskie relacje z wysoko postawionymi politykami oraz wojskowymi. Dzięki temu został głównym doradcą tamtejszego ministra obrony. Podobno informacje, które zebrał, mocno przyczyniły się do sukcesu Izraela w Wojnie Sześciodniowej.

Kogo zobaczymy w obsadzie?

Sacha Baron Cohen wcieli się w Eliego Cohena. Jako ciekawostkę dodam, że Sacha jest dalekim krewnym izraelskiego szpiega od strony ojca.

Noah Emmerich, który niedawno rozstał się z rolą w innym szpiegowskim widowisku – The Americans, zagra Dana Pelega. To mądry, ale też ostrożny i uparty instruktor Mosadu z tendencją do zacierania granic między stroną osobistą a zawodową. Ma mieszane uczucia odnośnie do Eliego i dręczą go wybory z przeszłości.

Natomiast Alexander Sidding znany z roli Ra’s al Ghula w serialu Gotham wcieli się w niesprecyzowanego jeszcze bohatera.

The Spy – kiedy premiera?

Serial, który w całości stworzył i wyreżyserował Gideon Raff, twórca Homeland, zadebiutuje już niebawem. Wszystkie 6 odcinków będziemy mogli obejrzeć 6 września na platformie Netflix.

Serial The Spy w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Jakub Sławicki

Teoretycznie zajmuje się rzeczami, które są na głowie tego kolesia z brodą, kiedy koleś z brodą śpi albo gotuje. Pisał w poczytnym serwisie o wybitej kinematografii, tłumaczy i zna się na prądzie. Miłośnik piesków, pasjonat kotków.

nowy papież the new pope 2019 zwiastun trailer serial hbo go

Habemus papam! Mamy zwiastun serialu Nowy papież

rozczarowani sezon 2 zwiastun

Rozczarowani wracają z drugim sezonem. Sprawdźcie zapowiedź serialu