in

SUPER!SUPER!

The Stranger od Quibi. Jeśli chcecie obejrzeć coś przerażającego, to nie możecie przegapić tego serialu

The Stranger quibi serial 2020
The Stranger (Quibi)

https://www.youtube.com/watch?v=VjKObLFP4fM

The Stranger to nowy serial od twórczyni Dochodzenia i Seven Seconds. Ten thriller w odcinkach zapowiada się obłędnie i wyląduje za kilka dni na nowym serwisie streamingowym Quibi.

The Stranger możecie pomylić z serialami Stranger lub The Stranger od Netflixa. Tym bardziej że tutaj również mamy do czynienia z historią kryminalną. Jednak to widowisko opowiada o dziewczynie, która podwozi nieznajomego. Od słowa do słowa okazuje się, iż ma do czynienia z socjopatą, który zagraża jej życiu. Od tego czasu rozpoczyna się upiorna zabawa w kotka i myszkę pomiędzy psycholem a prześladowaną ofiarą.

The Stranger Quibi

Maika Monroe gwiazdą serialu

W serialu zobaczycie Maikę Monroę, którą zapewne świetnie kojarzycie z pierwszoplanowej roli w świetnym horrorze Coś za mną chodzi. W jej partnera w niedoli wcielił się Avan Jogia, który pojawił się w filmie Zombieland: Kulki w łeb. Z kolei psychopatycznego Carla sportretował Dane DeHaan, ostatnio widziany w serialu ZeroZeroZero.

The Stranger serial

The Stranger napisała współtwórczyni świetnego Dochodzenia

Twórczynią The Stranger jest Veena Sud, która wcześniej pracowała nad Seven Seconds dla Netflixa oraz nad Dochodzeniem dla AMC. Tym samym ma na koncie dwa udane seriale kryminalne, co pozwala sądzić, iż tym razem również dostarczy coś ciekawego.

The Stranger serial

Serial obejrzycie w serwisie Quibi

Serial wyląduje na platformie Quibi. To dosyć nietypowy serwis streamingowy, który oferuje widzom krótkie formy serialowe. Odcinki trwają 10 minut lub mniej i są przeznaczone przede wszystkim do oglądania na urządzeniach mobilnych. Quibi oferuje aż 3-miesięczny okres próbny!

The Stranger 2020

Premiera jeszcze w kwietniu

Premiera serialu odbędzie się 13 kwietnia. Quibi można już teraz pobrać na wybrane urządzenia mobilne i cieszyć się zupełnie nową formą serialowej rozrywki.

The Stranger w serwisie Quibi >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

homecoming sezon 2 serial amazon prime video

Homecoming wraca z drugim sezonem na Amazon Prime Video. Czek na Was nowa bohaterka i nowa tajemnica

Disney Plus

Disney Plus ma już 50 milionów subskrybentów i ciągle rośnie. Jak to wygląda na tle konkurencji?