The Third Day serial hbo jude law zwiastun
The Third Day - nowy serial HBO i Sky
in

SUPER!SUPER!

The Third Day od HBO to coś dla fanów Kultu i Midsommar

The Third Day to nowy serial koprodukowany przez HBO i Sky, który zdecydowanie powinni sprawdzić fani Kultu i Midsommar.

The Third Day to dosyć nietypowa produkcja. Serial podzielono na dwie części Summer oraz Winter. Każda z nich będzie miała po trzy odcinki. W Summer głównym bohaterem jest Sam (w tej roli Jude Law), który trafia na tajemniczą wyspę u wybrzeży Wielkiej Brytanii, gdzie spotyka grupę wyspiarzy, których zadaniem jest zachowanie lokalnej tradycji bez względu na jakiekolwiek koszty. Okazuje się, że nasz bohater jest odcięty od cywilizacji, a na wyspie dzieją się dziwne rzeczy.

Z kolei główną bohaterką Winter jest Helen (Naomie Harris), która szuka na wyspie odpowiedzi mających zdeterminować jej przyszłość. Historie Helen i Sama są niezależne, ale powiązane.

Na widowisko będziemy musieli poczekać dłużej

Z powodu koronawirusa data premiery sześcioodcinkowego serialu została przełożona. Niestety serialu nie obejrzymy w maju, jak pierwotnie planowano, a najpewniej dopiero jesienią. Prawdopodobnie opóźnienie spowodowało wstrzymanie procesu postprodukcyjnego z uwagi na pandemię.

Zwiastun serialu poświęcono części Summer i trzeba przyznać, iż klimat filmowego Kultu bije w zapowiedzi od każdej strony, prawda?

The Third Day w serwisie HBO GO >>

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

disney daty premier nowe marvel kina

Disney przesuwa premiery filmów. Czarna Wdowa wskoczyła na miejsce Eternals

hentaie za darmo

Hentaie za darmo, czyli serwis Fakku pomaga przeżyć podczas kwarantanny