The Third Day serial hbo jude law zwiastun
The Third Day - nowy serial HBO i Sky
in

SUPER!SUPER!

The Third Day od HBO to coś dla fanów Kultu i Midsommar

The Third Day to nowy serial koprodukowany przez HBO i Sky, który zdecydowanie powinni sprawdzić fani Kultu i Midsommar.

The Third Day to dosyć nietypowa produkcja. Serial podzielono na dwie części Summer oraz Winter. Każda z nich będzie miała po trzy odcinki. W Summer głównym bohaterem jest Sam (w tej roli Jude Law), który trafia na tajemniczą wyspę u wybrzeży Wielkiej Brytanii, gdzie spotyka grupę wyspiarzy, których zadaniem jest zachowanie lokalnej tradycji bez względu na jakiekolwiek koszty. Okazuje się, że nasz bohater jest odcięty od cywilizacji, a na wyspie dzieją się dziwne rzeczy.

Z kolei główną bohaterką Winter jest Helen (Naomie Harris), która szuka na wyspie odpowiedzi mających zdeterminować jej przyszłość. Historie Helen i Sama są niezależne, ale powiązane.

Na widowisko będziemy musieli poczekać dłużej

Z powodu koronawirusa data premiery sześcioodcinkowego serialu została przełożona. Niestety serialu nie obejrzymy w maju, jak pierwotnie planowano, a najpewniej dopiero jesienią. Prawdopodobnie opóźnienie spowodowało wstrzymanie procesu postprodukcyjnego z uwagi na pandemię.

Zwiastun serialu poświęcono części Summer i trzeba przyznać, iż klimat filmowego Kultu bije w zapowiedzi od każdej strony, prawda?

The Third Day w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

disney daty premier nowe marvel kina

Disney przesuwa premiery filmów. Czarna Wdowa wskoczyła na miejsce Eternals

hentaie za darmo

Hentaie za darmo, czyli serwis Fakku pomaga przeżyć podczas kwarantanny