in

SUPER!SUPER!

The Walking Dead – długi zwiastun 9. sezonu. Ostatniego dla Ricka

the walking dead 9 seozn zwiastun the walking dead zwiastun 9 sezon trailer
Rick wraca ostatni raz w 9. sezonie The Walking Dead (AMC)

Niedługo wraca jeden z najpopularniejszych seriali w amerykańskiej telewizji. Tym samym przyszedł czas na pierwszy zwiastun 9. sezonu The Walking Dead.

5 minut i 44 sekundy – dokładnie tyle trwa zapowiedź nadchodzącego wielkimi krokami 9. sezonu The Walking Dead. Zbyt długi? Pewnie trochę tak. Zresztą, jak cały serial. Widowisko od dawna nie należy do moich ulubionych produkcji, ale trzeba przyznać, że pomimo spadków oglądalności, ciągle nieźle się trzyma. Nawet pomimo tego, że serial z sezonu na sezon mocno traci w oczach krytyków na Rotten Tomatoes.

the walking dead rotten tomatoes
Pikujący The Walking Dead na Rotten Tomatoes

Ponadto na trwającym właśnie Comic Conie w San Diego, dowiedzieliśmy się od Andrew Lincolna, wcielającego się w głównego bohatera trupiej serii, że 9. odsłona będzie jego ostatnią, gdyż ostatecznie żegna się z postacią Ricka Grimesa.

Bez niego to na pewno nie będzie już to samo widowisko, ale w przeszłości byliśmy świadkami wielu zejść bohaterów, z którymi mocno się zżyliśmy. W gruncie rzeczy najwytrwalsi widzowie uodpornili się na to, że muszą żegnać się z ulubionymi postaciami.

Premiera najnowszego sezonu The Walking Dead odbędzie się na stacji AMC 7 października. Produkcja powróci z 16 odcinkami. Są plany na 10., a twórcom marzy się również 11. i 12. sezon. Serial w Polsce możecie oglądać na kanale FOX Polska.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

glass film glass zwiastun glass trailer

Był Niezniszczalny. Był Split. Będzie Glass. Zwiastun filmu zapowiada interesujący thriller

serial rojst serial rojst showmax rojst zwiastun rojst trailer rojst

ShowMax pokazał zwiastun serialu Rojst. Niespełna miesiąc pozostał do premiery