the walking dead fox sezon 11 gdzie oglądać w polsce
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE LOLLOL Na czasieNa czasie OkropneOkropne

Premiera dnia: “The Walking Dead” wróciło z finałowym sezonem na Fox

Zwiastun 11. sezonu serialu “The Walking Dead”

“The Walking Dead” jest z nami od 2010 roku i zakończy swój żywot dwanaście lat później. Wielki hit stacji AMC wrócił z ostatnimi odcinkami.

“The Walking Dead” wystartowało z jedenastym, więc finałowym sezonem. Tym samym powoli żegnamy się z historią o świecie opanowanym przez krwiożercze żywe trupy, które za nic mają wegański styl życia. Na pocieszenie zostanie nam kilka spin-offów — tych już obecnych na antenie (wszystkie obejrzycie na Prime Video), jak i tych dopiero zapowiedzianych.

Finałowy sezon “The Walking Dead” pożegna się z nami rekordowo, gdyż liczy sobie aż 24 odcinki. Jest to jakieś pocieszenie dla fanów, którzy nie tylko żegnają się ze swoimi ulubionymi bohaterami, ale również musieli na nich poczekać chwilę dłużej — premiera jedenastego sezonu opóźniła się z powodu pandemii COVID-19.

Gdzie oglądać serial w Polsce?

Premierowy odcinek można już teraz obejrzeć na kanale Fox. Kolejne będą pojawiały się dzień po premierze w Stanach Zjednoczonych. Serwisy strumieniujące — Netflix, HBO GO oraz Canal+ — na tę chwilę dają dostęp do dziesięciu sezonów. Na jedenasty, niestety, jeszcze musimy poczekać.

Pierwsze opinie o najnowszej odsłonie są umiarkowane. Na tę chwilę jedenasty sezon na Rotten Tomatoes pozytywnie oceniło 92% krytyków. Jednak średnia nota to zaledwie 6/10.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Chapelwaite serial 2021

Premiera dnia: “Chapelwaite” od Epix

the morning show sezon 2 zwiastun apple tv plus

“The Morning Show” wraca na Apple TV+ we wrześniu