The Witcher: Nightmare of the Wolf
in

SUPER!SUPER!

The Witcher: Nightmare of the Wolf – Netflix i Wiedźmin w wersji anime

Netflix i twórczyni serialu Wiedźmin, Lauren S. Hissrich, oficjalnie ogłosili na Twitterze, że powstanie anime osadzone w uniwersum Wiedźmina, które będzie się nazywało The Witcher: Nightmare of the Wolf.

O Wiedźminie w wersji anime przebąkiwano od jakiegoś czasu, ale tak naprawdę do tej pory nie poznaliśmy żadnych konkretów, a zamiast tego dostawaliśmy półprawdy i domysły. Teraz wiemy, iż anime nazywające się The Witcher: Nightmare of the Wolf faktycznie powstanie i że zajmuje się nim Studio Mir odpowiedzialne m.in. za Legendę Kory.

Na tę chwilę nie wiemy, czy Henry Cavill, który wcielił się w serialu fabularnym w Geralta z Rivii oraz inni aktorzy powtórzą swoje role w anime. Jednak istnieje spore prawdopodobieństwo, że tak się stanie, gdyż to właśnie oni kupili widzów Netflixa. I to kupili do tego stopnia, że miesiąc od premiery serialu obejrzano go w aż 76 milionach gospodarstw domowych na całym świecie. Takiego serialowego hitu Netflix jeszcze nie miał.

Anime The Witcher: Nightmare of the Wolf ma zaprezentować nowe potężne zagrożenie dla kontynentu. I będzie to świetna odtrutka na tęsknotę za kontynuacją serialu, który wróci na nasze ekrany z drugim sezonem dopiero w 2021 roku.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, już teraz możecie nadrobić pierwszy sezon Wiedźmina w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

6 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Grosza daj Wiedźminowi spotify piosenka

Piosenka Grosza daj Wiedźminowi na Spotify. W piątek cały album!

U.S. Agent

The Falcon and the Winter Soldier – U.S. Agent na pierwszych zdjęciach zza kulis