The Witcher: Nightmare of the Wolf
in

SUPER!SUPER!

The Witcher: Nightmare of the Wolf – Netflix i Wiedźmin w wersji anime

Netflix i twórczyni serialu Wiedźmin, Lauren S. Hissrich, oficjalnie ogłosili na Twitterze, że powstanie anime osadzone w uniwersum Wiedźmina, które będzie się nazywało The Witcher: Nightmare of the Wolf.

O Wiedźminie w wersji anime przebąkiwano od jakiegoś czasu, ale tak naprawdę do tej pory nie poznaliśmy żadnych konkretów, a zamiast tego dostawaliśmy półprawdy i domysły. Teraz wiemy, iż anime nazywające się The Witcher: Nightmare of the Wolf faktycznie powstanie i że zajmuje się nim Studio Mir odpowiedzialne m.in. za Legendę Kory.

Na tę chwilę nie wiemy, czy Henry Cavill, który wcielił się w serialu fabularnym w Geralta z Rivii oraz inni aktorzy powtórzą swoje role w anime. Jednak istnieje spore prawdopodobieństwo, że tak się stanie, gdyż to właśnie oni kupili widzów Netflixa. I to kupili do tego stopnia, że miesiąc od premiery serialu obejrzano go w aż 76 milionach gospodarstw domowych na całym świecie. Takiego serialowego hitu Netflix jeszcze nie miał.

Anime The Witcher: Nightmare of the Wolf ma zaprezentować nowe potężne zagrożenie dla kontynentu. I będzie to świetna odtrutka na tęsknotę za kontynuacją serialu, który wróci na nasze ekrany z drugim sezonem dopiero w 2021 roku.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, już teraz możecie nadrobić pierwszy sezon Wiedźmina w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

6 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Grosza daj Wiedźminowi spotify piosenka

Piosenka Grosza daj Wiedźminowi na Spotify. W piątek cały album!

U.S. Agent

The Falcon and the Winter Soldier – U.S. Agent na pierwszych zdjęciach zza kulis