They Live in the Grey film horror 2022 shudder premiera online cda filmweb
in

Premiera dnia: “They Live in the Grey” w serwisie Shudder

Zwiastun filmu

“They Live in the Grey” zabiera nas do domu, w którym dzieją się wyjątkowo złe rzeczy. Jeśli lubicie horrory z nadnaturalnymi siłami dręczącymi domowników, to ten może być pod Was idealnie skrojony.

They Live in the Grey” to kolejne widowisko przepełnione grozą, które zadebiutowało na wyłączność w serwisie Shudder. Produkcja porusza się w tematyce znanej z “Sieroty”, ale w wydaniu nadnaturalnym, które bardziej przynosi na myśl filmy o opętaniach, jak chociażby “Obecność”.

Maltretowane dziecko czy nawiedzony dom?

Kiedy Claire (Michelle Krusiec), pracowniczka socjalna, bada sprawę maltretowanego dziecka, odkrywa, że nadprzyrodzona istota dręczy rodzinę. Kobieta nadal stara się dojść do siebie po stracie własnego dziecka. Aby uchronić rodziców przed utratą opieki, a najpewniej również życia, musi stawić czoła swoim lękom i wykorzystać umiejętność jasnowidzenia, aby powstrzymać złowrogą siłę.

Film łączy nadprzyrodzoną grozę z rodzinnym dramatem
Film łączy nadprzyrodzoną grozę z rodzinnym dramatem

Mieszane opinie

Chociaż film jeszcze nie zebrał wielu opinii wśród krytyków, to pierwsze recenzje są umiarkowanie pozytywne. Na pięć zebranych do tej pory w serwisie Rotten Tomatoes, tylko jedna jest negatywna. Obecnie widowisko nakręcone i napisane przez duet Abel Vang i Burlee Vang, ma tam średnią ocenę 7,1/10.

Gwiazda "Euforii" gra w filmach dla dorosłych

Gwiazda “Euforii” gra w filmach dla dorosłych

Zanim Chloe Cherry pojawiła się w “Euforii”, większość z nas nie miała pojęcia o jej istnieniu. Niedługo po jej debiucie w serialu HBO Max okazało się, iż jedna z bardziej znaczących postaci drugiego sezonu serialu, to dla Chloe Cherry nie pierwszyzna przed kamerą. Aktorka ma bogate portfolio, ale nie w filmach czy serialach z głównego nurtu, a w produkcjach pornograficznych. Przeczytaj, kim tak naprawdę jest Chloe Cherry ▶

Krytycy, którzy film widzieli, często podkreślają, iż “They Live in the Grey” potrafi zarówno przestraszyć, jak i obłaskawić widza szczerymi emocjami. Niestety w serwisie Bloody Disgusting produkcja nie spotkała się z przychylnością recenzentki, która wystawiła produkcji zaledwie 2/5, twierdząc, iż film jest nijaki oraz brakuje w nim horrorowego mięsa.

Bez premiery w Polsce

Premierowo horror można obejrzeć w serwisach Shudder oraz AMC+, które niestety nie są dostępne w naszym kraju. Tym samym koło nosa przechodzi nam kolejna nowość.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

nawiedzone filmy cursed films

Nawiedzone filmy wracają z drugim sezonem. “Cursed Films” zbiera się za “Nagich i rozszarpanych” i kokainową Dorotkę

młody wallander cień zabójcy

Premiera dnia: “Młody Wallander: Cień zabójcy” w serwisie Netflix