thor 4 reżyser Taika Watiti akira marvel
Chris Hemsworth i Taika Waititi (źródło: Marvel Studios i inne; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Thor 4 powstanie i będzie sexy, bo wyreżyseruje go Taika Watiti

Taika Waititi, reżyser jednego z najwspanialszych i najbardziej rozbrajających widowisk Marvel Studios, czyli cudownego Thora: Ragnarok, wróci do kin z Thorem 4.

Thor 4 będzie pierwszą czwartą częścią filmu Marvela o solowych przygodach superbohatera. Najdłuższe serie to jak do tej pory ta o Iron Manie, Kapitanie Ameryce i Thorze, które miały po trzy części. Niedawno dowiedzieliśmy się, że nawet jeśli powstanie Iron Man 4 to nieprędko. Jedynie zespołowe przygody herosów mogą poszczycić się większą liczbą części – Avengers: Koniec gry to czwarta część serii.

Taika Waititi wraca na stołek reżysera.

Jego Thor: Ragnarok rozkochał widownię (7,9/10 na IMDB), krytyków (7,55/10 na Rotten Tomatoes) oraz podbił box office (853 miliony dolarów przychodu do kinowych kas biletowych). Widowisko charakteryzował niezwykły humor i wyraźny stylistyczny autograf Waititiego. Wszystko zostało napakowane akcją i pokazane w totalnie oderwanych od rzeczywistości kosmicznych warunkach przyrody.

Biorąc pod uwagę sentyment do postaci, Taika Waititi prawdopodobnie tym razem nie odpuści i na dużym ekranie możemy zobaczyć Bata Raya Billa.
Biorąc pod uwagę sentyment do postaci, Taika Waititi prawdopodobnie tym razem nie odpuści i na dużym ekranie być może zobaczymy Beta Raya Billa.

Jednocześnie Taika Waititi musiał przynajmniej chwilowo zrezygnować z realizacji Akiry.

Adaptacja kultowej mangi miała zadebiutować na dużym ekranie 21 maja 2021 roku. Jednak stoi to w konflikcie z realizacją czwartego Thora. Szefostwo Warner Bros. zaznaczyło, iż nie jest to problem i projekt zostanie odłożony na bok, a jeśli reżyser będzie chciał do niego wrócić, to będzie mógł to zrobić po nakręceniu filmu dla Marvela.

Filmowy Akira będzie musiał poczekać. Thor 4 ma priorytet.
Filmowy Akira będzie musiał poczekać. Thor 4 ma u reżysera priorytet.

Thor 4 jest jednym z wielu nadchodzących filmów Marvela.

Przypominam, iż obecnie trwają zdjęcia do Czarnej Wdowy, a jesienią powinna ruszyć właściwa produkcja The Eternals. W dalszej perspektywie mamy przynajmniej trzy kontynuacje – Strażników Galaktyki, Doktora Strange’a oraz Czarnej Pantery. Ponadto kwestią czasu jest trzecia część Spider-Mana i druga Kapitan Marvel. Być może na ekranie pojawi się także trzeci raz Ant-Man w solowym filmie, chociaż spekuluje się, iż to się raczej nie wydarzy. W kuluarach mówi się także o kolejnych przygodach Avengers. Ponadto Marvel Studios planuje film o Shang-Chi. Coraz częściej wspomina się także o Novie, Ms. Marvel, Thunderbolts oraz o Namorze.

Kolejnym filmem Taika Waititiego jest Jojo Rabbit, który zadebiutuje w kinach w październiku. Z kolei Chrisa Hemswortha, który wciela się od początku istnienia Marvel Cinematic Universe w Thora, obecnie możemy oglądać na ekranach kin w Avengers: Koniec gry oraz Men in Black: International.

Źródło: The Hollywood Reporter

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix polska polskie dokumenty filmy seriale

Wiemy, kiedy pojawią się pierwsze polskie dokumenty Netflixa

operacja bracia chris evans netflix film zwiastun

Operacja Bracia – Chris Evans w filmie Netflixa przemyci uchodźców