thor 4 reżyser Taika Watiti akira marvel
Chris Hemsworth i Taika Waititi (źródło: Marvel Studios i inne; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Thor 4 powstanie i będzie sexy, bo wyreżyseruje go Taika Watiti

Taika Watiti wyreżyseruje Thora 4 zamiast Akiry. Będzie to pierwszy raz, kiedy bohater Marvel dostanie czwarty solowy film.

Taika Waititi, reżyser jednego z najwspanialszych i najbardziej rozbrajających widowisk Marvel Studios, czyli cudownego Thora: Ragnarok, wróci do kin z Thorem 4.

Thor 4 będzie pierwszą czwartą częścią filmu Marvela o solowych przygodach superbohatera. Najdłuższe serie to jak do tej pory ta o Iron Manie, Kapitanie Ameryce i Thorze, które miały po trzy części. Niedawno dowiedzieliśmy się, że nawet jeśli powstanie Iron Man 4 to nieprędko. Jedynie zespołowe przygody herosów mogą poszczycić się większą liczbą części – Avengers: Koniec gry to czwarta część serii.

Taika Waititi wraca na stołek reżysera.

Jego Thor: Ragnarok rozkochał widownię (7,9/10 na IMDB), krytyków (7,55/10 na Rotten Tomatoes) oraz podbił box office (853 miliony dolarów przychodu do kinowych kas biletowych). Widowisko charakteryzował niezwykły humor i wyraźny stylistyczny autograf Waititiego. Wszystko zostało napakowane akcją i pokazane w totalnie oderwanych od rzeczywistości kosmicznych warunkach przyrody.

Biorąc pod uwagę sentyment do postaci, Taika Waititi prawdopodobnie tym razem nie odpuści i na dużym ekranie możemy zobaczyć Bata Raya Billa.
Biorąc pod uwagę sentyment do postaci, Taika Waititi prawdopodobnie tym razem nie odpuści i na dużym ekranie być może zobaczymy Beta Raya Billa.

Jednocześnie Taika Waititi musiał przynajmniej chwilowo zrezygnować z realizacji Akiry.

Adaptacja kultowej mangi miała zadebiutować na dużym ekranie 21 maja 2021 roku. Jednak stoi to w konflikcie z realizacją czwartego Thora. Szefostwo Warner Bros. zaznaczyło, iż nie jest to problem i projekt zostanie odłożony na bok, a jeśli reżyser będzie chciał do niego wrócić, to będzie mógł to zrobić po nakręceniu filmu dla Marvela.

Filmowy Akira będzie musiał poczekać. Thor 4 ma priorytet.
Filmowy Akira będzie musiał poczekać. Thor 4 ma u reżysera priorytet.

Thor 4 jest jednym z wielu nadchodzących filmów Marvela.

Przypominam, iż obecnie trwają zdjęcia do Czarnej Wdowy, a jesienią powinna ruszyć właściwa produkcja The Eternals. W dalszej perspektywie mamy przynajmniej trzy kontynuacje – Strażników Galaktyki, Doktora Strange’a oraz Czarnej Pantery. Ponadto kwestią czasu jest trzecia część Spider-Mana i druga Kapitan Marvel. Być może na ekranie pojawi się także trzeci raz Ant-Man w solowym filmie, chociaż spekuluje się, iż to się raczej nie wydarzy. W kuluarach mówi się także o kolejnych przygodach Avengers. Ponadto Marvel Studios planuje film o Shang-Chi. Coraz częściej wspomina się także o Novie, Ms. Marvel, Thunderbolts oraz o Namorze.

Kolejnym filmem Taika Waititiego jest Jojo Rabbit, który zadebiutuje w kinach w październiku. Z kolei Chrisa Hemswortha, który wciela się od początku istnienia Marvel Cinematic Universe w Thora, obecnie możemy oglądać na ekranach kin w Avengers: Koniec gry oraz Men in Black: International.

Źródło: The Hollywood Reporter

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

netflix polska polskie dokumenty filmy seriale

Wiemy, kiedy pojawią się pierwsze polskie dokumenty Netflixa

operacja bracia chris evans netflix film zwiastun

Operacja Bracia – Chris Evans w filmie Netflixa przemyci uchodźców