The Boys sezon 4

Ryan Gosling w Thor: Love and Thunder? Aktor spotkał się z reżyserem filmu Marvela

Dariusz Filipek
4 min czytania
Ryan Gosling w Thor: Love and Thunder (źródło: Marvel Studios, FilmDistrict; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Thor: Love and Thunder to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów Marvel Studios. Widowisko wzbudza tyle nadziei, ile emocji. Nazwisko Ryana Goslinga w obsadzie zdecydowanie zagrałoby na jednych, jak i drugich.

Marvel przyciąga już niemal wszystkich świętych filmowego świata. Studio osiąga sukces za sukcesem, czego wyrazem był również Thor: Ragnarok. Film Taika Waititiego do tego stopnia rozkochał widzów i krytyków, że studio filmowe postanowiło pójść o krok dalej i dać zielone światło czwartej części Thora. Dotychczasowy reżyser pozostał na stołku i zapowiedział, iż tytuł Wszechmocnego Thora w Thor: Love and Thunder przypadnie Jane Foster, w którą od początku wciela się Natalie Portman. Scenariusz do filmu ukończono i zajął się nim sam reżyser, co zapowiada jeszcze większe szaleństwo niż w Thor: Ragnarok. Wie to każdy, kto widział na ekranie pisarskie dokonania tego twórcy.

- Reklama -
Ad image

Ryan Gosling w Thor: Love and Thunder?

Marvel przyciągnął do swoich filmów takich aktorów jak Cate Blanchett, Robert Downey Jr., Stellan Skarsgard, Sylvester Stallone, Benedict Cumberbatch, Michael Keaton, Tommy Lee Jones czy Anthony Hopkins. W kolejce jest między innymi Salma Hayek, Maheshala Ali i Angelina Jolie. Prezes studia Kevin Feige chce również wkręcić do jednego z filmów Keanu Reevesa. Kino superbohaterskie przyciąga nawet najbardziej utytułowanych artystów. Być może kolejnym z nich będzie Ryan Gosling znany z Drive, Blade Runnera 2049 czy La La Land.

W zeszły piątek Taika Waititi spotkał się z Ryanem Goslingiem na obiedzie w Los Angeles. Dziennikarze domniemywają, iż spotkanie mogło mieć związek z tym że reżyser w przyszłym roku rozpoczyna zdjęcia do filmu Thor: Love and Thunder. Dosyć naciągana historia, ale fani bardzo szybko ją podchwycili i są zachwyceni tym, że aktor dwukrotnie nominowany do Oscara może dołączyć do filmowego świata wykreowanego przez Marvel Studios.

Spotkanie Ryana Goslinga i Taika Waititiego odbyło się w 44. urodziny reżysera, więc mogło równie dobrze mieć zupełnie inny charakter. Jednak wiemy również, iż wcześniej aktor spotykał się z ludźmi z Marvel Studios w związku z tytułową rolą w filmie Doktor Strange, którą ostatecznie dostał Benedict Cumberbatch. To wskazuje, iż studio od jakiegoś czasu interesuje się aktorem.

Thor: Love and Thunder zadebiutuje na ekranach kin na początku listopada 2021 roku.

Obecnie czekamy na premierę innego filmu Taika Waititiego, czyli Jojo Rabbit. Wyreżyserował on również część serialu ze świata Gwiezdnych wojen – The Mandalorian, który zadebiutuje na platformie Disney+ jeszcze w tym roku. Ponadto reżyser zaadaptuje na duży ekran brytyjski sportowy film dokumentalny Next Goal Wins. Istnieje prawdopodobieństwo, iż aktor i reżyser spotkali się w związku z tym projektem, chociaż ciężko wyobrazić sobie Ryana Goslinga w filmie o samoańskich piłkarzach. Mimo to nie takie rzeczy widzieliśmy, więc wszystko jest możliwe.

- Reklama -
Skazana Max serial

Nie tylko scenariusz został ukończony, ale ponoć również obsada filmu Thor: Love and Thunder jest ustalona i ekipa powoli gotuje się do pracy. Dziś ciężko powiedzieć, w kogo Ryan Gosling mógłby się w filmie wcielić, jeśli faktycznie w nim zagra.

Źródło: Cinema Blend

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz