thor: miłość i grom zwiastun marvel
"Thor: Miłość i grom"
in

Na czasieNa czasie SUPER!SUPER!

Zwiastun “Thor: Miłość i grom” już jest. I dobry Thorze, jesteś wspaniały!

Zwiastun filmu z polskimi napisami

Thor: Miłość i grom” przygrzmocił! Taika Waititi wraca z boskim Chrisem Hemsworthem oraz Strażnikami Galaktyki, Zeusem, Natalie Portman…

“Thor: Miłość i grom” zapowiada się na kolejny popis niesamowitości Waititiego, który już przy okazji “Thora: Ragnarok” pokazał, że jak mało kto potrafi w kino superbohaterskie. Obok Jamesa Gunna to właśnie on najlepiej opowiada takie historie z lekkim przymrużeniem oka. Żeby to podkreślić jeszcze bardziej – w czwartym “Thorze” zobaczymy również gunnowskich “Strażników Galaktyki”, którzy skumplowali się z synem Odyna jeszcze w “Avengers: Koniec gry”.

Thor: Miłość i grom Zeus
Miejmy nadzieję, że wraz z Zeusem pojawi się Herkules, który na dłużej zawita do filmowego świata Marvela

Wracają starzy bohaterzy, pojawią się nowi bogowie

Thorowi towarzyszyć będzie nie tylko Star-Lord i spółka. Na zwiastunie mignął nam również Zeus, w którego wcielił się Russell Crowe. Na ekranie pojawi się także Natalie Portman – kolejny raz sportretuje Jane Foster. Jednak tym razem Jane skopie także kilka tyłków jako Potężny… Thor???

Wraca Walkiria (Tessa Thompson) i najpewniej przekona się, że zarządzanie Nowym Asgardem w towarzystwie ziemskich urzędników, to niełatwe zadanie.

Nie zapominajmy o Thorze – w końcu sam bóg gromów jest w tytule filmu, więc nie można go pominąć. Po wzlotach i upadkach zaczął coś robić ze swoim życiem, zrzucił brzuch i zagubiony, po licznych stratach, szuka pomysłu na siebie.

Pojawi się także Jaimie Alexander jako Lady Sif, Korg oraz wraca Jeff Goldblum jako Arcymistrz. Nie odkryto przed nami wszystkich kart i nie pokazano chociażby Christiana Bale’a, który wcielił się w wielkiego złego, Gorra Rzeźnika Bogów.

W filmie Thor wyrusza w podróż niepodobną do niczego, z czym do tej pory miał do czynienia – w poszukiwanie wewnętrznego spokoju. Jednak jego emeryturę przerwie kosmiczny morderca znany jako Gorr Rzeźnik Bogów, który dąży do eksterminacji bogów. W niebezpiecznej walce wspomoże go królowa Walkiria, Korg i jego była dziewczyna, Jane Foster, która – ku zaskoczeniu Thora – z niewytłumaczalnego powodu dzierży jego magiczny młot – Mjolnira jako Potężny Thor. Razem wyruszają w pełną napięcia kosmiczną podróż, aby odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go, zanim będzie za późno.

Waititi obiecuje, iż “Thor: Miłość i grom” będzie filmem jeszcze bardziej szalonym od poprzedniej części, a jednocześnie nie zabraknie wątków romantycznych.

Thor: Miłość i grom Jane Foster
Potężna Jane Foster może być jedną z największych rewelacji tego filmu

Za scenariusz odpowiedzialny jest Waititi. Reżyser napisał go przy współpracy z Jennifer Kaytin Roninson – znanej z pracy nad scenariuszami do filmów “Ktoś wyjątkowy” oraz “Test na przyjaźń”.

Kiedy premiera filmu “Thor: Miłość i grom”?

“Thor: Miłość i grom” wyląduje w kinach 8 lipca 2022 roku. Wcześniej na dużych ekranach obejrzymy inny film od Marvel Studios“Doktora Strange’a w multiwersum obłędu”. Obecnie na Disney+ oglądamy rozgrywający się w tym samym uniwersum serial “Moon Knight”.

Marvel oficjalnie zapowiedział również powstanie filmów “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, “The Marvels”, Guardians of the Galaxy Vol 3.”, Ant-Man and the Wasp: Quantumania”, “Fantastic Four” oraz “Blade”. Przed nami także premiery seriali “Ms. Marvel”, “Secret Invasion”, “Ironheart”, “Armor Wars”, niezatytułowanego serialu z akcją w Wakandzie, drugi sezon “Lokiego”, serial o Echo oraz “Agatha: House of Harkness”. Ponadto we wczesnej fazie rozwoju jest mnóstwo innych produkcji.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

24 godziny serial online 10 sezon

Kiefer Sutherland chce kolejnych “24 godzin”. Historia Jacka Bauera wymaga dokończenia

Zadzwoń do Saula sezon 6 premiera serial online Netflix

Premiera serialu “Zadzwoń do Saula” – sezon 6. w serwisie Netflix