Thor: Ragnarok za darmo online napisy
Obejrzyjcie Thor: Ragnarok za darmo w 4D - Warto! | YouTube
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK

Film Thor: Ragnarok za darmo w przełomowej wersji 4D!

Były kasety VHS, były kina objazdowe, jest Netflix, będzie latające kino spaghetti, a już teraz stajecie się świadkami najnowszej rewolucji w kinematografii. Nie traćcie więc zbędnego czasu i obejrzyjcie Thor: Ragnarok za darmo w wersji 4D.

Spoilery

Dramat w trzech aktach, którego realizacji podjął się James Corden, streszcza fabułę właściwego filmu. Dlatego zalecam oglądanie już po zapoznaniu się z oryginałem. Jeśli jednak widzieliście produkcję Taika Waititi, nie widzę przeciwwskazań, by obejrzeć poniższe dzieło.

I jak podobała Wam się taka wersja? Ja uśmiałem się do rozpuku. I bez krzty przesady uważam, że taki teatr w kinie, który zainicjował James Corden, to przyszłość, której byliście właśnie świadkami – przynajmniej na YouTube.;) Jeśli jednak nie widzieliście właściwego Thora, to czym prędzej uderzajcie do kin, bo naprawdę warto obejrzeć najnowsze widowisko Marvela.

Przeczytaj recenzję Thor: Ragnarok

(Clickbait? Zgłoś to pod tym linkiem)

Źródło: YouTube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Thor: Ragnarok 2017 recenzja online pl
8/10

Thor: Ragnarok – recenzja filmu

Kierowca netflix 2017 wheelman film online
7/10

Fury, pościgi, bluzgi, kasa, postrzały i Frank Grillo – recenzja filmu Netflixa Kierowca