Thor: Ragnarok za darmo online napisy
Obejrzyjcie Thor: Ragnarok za darmo w 4D - Warto! | YouTube
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL

Film Thor: Ragnarok za darmo w przełomowej wersji 4D!

Były kasety VHS, były kina objazdowe, jest Netflix, będzie latające kino spaghetti, a już teraz stajecie się świadkami najnowszej rewolucji w kinematografii. Nie traćcie więc zbędnego czasu i obejrzyjcie Thor: Ragnarok za darmo w wersji 4D.

Spoilery

Dramat w trzech aktach, którego realizacji podjął się James Corden, streszcza fabułę właściwego filmu. Dlatego zalecam oglądanie już po zapoznaniu się z oryginałem. Jeśli jednak widzieliście produkcję Taika Waititi, nie widzę przeciwwskazań, by obejrzeć poniższe dzieło.

I jak podobała Wam się taka wersja? Ja uśmiałem się do rozpuku. I bez krzty przesady uważam, że taki teatr w kinie, który zainicjował James Corden, to przyszłość, której byliście właśnie świadkami – przynajmniej na YouTube.;) Jeśli jednak nie widzieliście właściwego Thora, to czym prędzej uderzajcie do kin, bo naprawdę warto obejrzeć najnowsze widowisko Marvela.

Przeczytaj recenzję Thor: Ragnarok

(Clickbait? Zgłoś to pod tym linkiem)

Źródło: YouTube

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Thor: Ragnarok 2017 recenzja online pl
8/10

To chyba kowal był i grzmiało, a tamten był zielony! – recenzja filmu Thor: Ragnarok

Kierowca netflix 2017 wheelman film online
7/10

Fury, pościgi, bluzgi, kasa, postrzały i Frank Grillo – recenzja filmu Netflixa Kierowca