titans serial sezon 2 netflix deathstroke zwiastun
Titans (źródło: DC Universe; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK WTF?!WTF?! LOLLOL SMUTNESMUTNE

Tytani wracają w większym składzie i będą mieli na głowie Deathstroke’a

Tytani wracają i jest ich jeszcze więcej. W dodatku będą musieli zmierzyć się z zupełnie nowym, bardzo śmiertelnym zagrożeniem.

Poprzedni sezon serialu Titans spotkał się z przyzwoitym przyjęciem przez widzów i nieco gorszym odbiorem wśród krytyków. Ja się nieco na widowisku zawiodłem. Pierwsza oryginalna produkcja streamingu DC Universe stała się flagowym serialem serwisu i szybko dostała zamówienie na kolejny sezon.

Pierwszy opowiadał o grupce młodych ludzi obdarzonych nadludzkimi mocami lub wyjątkowo wyszkolonych w boju, którzy walczyli o życie Raven (w tej roli Teagan Croft) z niebezpieczną organizacją. W drugiej odsłonie mamy nowych bohaterów i nowe zagrożenie. Obok herosów, których już poznaliśmy, pojawi się wiele nowych postaci – m.in. Aqualad, Syperboy, pies Krypto, Jericho oraz Ravager. Największym bezpośrednim zagrożeniem bohaterów najpewniej będzie Deathstroke, który pojawia się na końcu zwiastuna.

Premiera kontynuacji superbohaterskiego widowiska już 6 września na platformie DC Universe. Poprzedni sezon w Polsce z poślizgiem pokazywał Netflix i zapewne podobnie będzie z najnowszą odsłoną.

Serial Titans w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

atlanta sezon 3 4 serial fx

Atlanta powróci z dwoma nowymi sezonami

carnival row serial zwiastun amazon prime video

Carnival Row, czyli wiktoriańska fantastka pełną gębą