titans serial sezon 2 netflix deathstroke zwiastun
Titans (źródło: DC Universe; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Tytani wracają w większym składzie i będą mieli na głowie Deathstroke’a

Tytani wracają i jest ich jeszcze więcej. W dodatku będą musieli zmierzyć się z zupełnie nowym, bardzo śmiertelnym zagrożeniem.

Poprzedni sezon serialu Titans spotkał się z przyzwoitym przyjęciem przez widzów i nieco gorszym odbiorem wśród krytyków. Ja się nieco na widowisku zawiodłem. Pierwsza oryginalna produkcja streamingu DC Universe stała się flagowym serialem serwisu i szybko dostała zamówienie na kolejny sezon.

Pierwszy opowiadał o grupce młodych ludzi obdarzonych nadludzkimi mocami lub wyjątkowo wyszkolonych w boju, którzy walczyli o życie Raven (w tej roli Teagan Croft) z niebezpieczną organizacją. W drugiej odsłonie mamy nowych bohaterów i nowe zagrożenie. Obok herosów, których już poznaliśmy, pojawi się wiele nowych postaci – m.in. Aqualad, Syperboy, pies Krypto, Jericho oraz Ravager. Największym bezpośrednim zagrożeniem bohaterów najpewniej będzie Deathstroke, który pojawia się na końcu zwiastuna.

Premiera kontynuacji superbohaterskiego widowiska już 6 września na platformie DC Universe. Poprzedni sezon w Polsce z poślizgiem pokazywał Netflix i zapewne podobnie będzie z najnowszą odsłoną.

Serial Titans w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

atlanta sezon 3 4 serial fx

Atlanta powróci z dwoma nowymi sezonami

carnival row serial zwiastun amazon prime video

Carnival Row, czyli wiktoriańska fantastka pełną gębą