to nie jest ok netflix serial zwiastun
Zwiastun serialu To nie jest OK (Netflix)
in

Za tydzień premiera To nie jest OK. Netflix przygotował zwiastun serialu

https://www.youtube.com/watch?v=u588FRXa8Co&feature=emb_title

Premiera serialu To nie jest OK zbliża się wielkimi krokami. Widowisko Netflixa na zwiastunie zapowiada się na godnego następcę The End of the F***ing World.

To nie jest OK to serial, za który odpowiadają współtwórcy Stranger Things oraz wspomnianego już The End of the F***ing World. Z ostatnim z wymienionych seriali produkcję łączy coś jeszcze – to również jest adaptacja komiksu Charlesa Forsmana.

Jednak tym razem nie mamy dwójki zblazowanych nastolatków, którzy w przedziwny sposób odkrywają siebie nawzajem w drodze ku zatraceniu. Tutaj główną bohaterką jest Sydney, w którą wcieliła się Sophia Lillis, znana z nowej serii filmów To. Dziewczyna sporo przeszła, przeklina jak szewc, nie bardzo radzi sobie z sobą, odkrywa swoje życie seksualne, ale jest jeszcze coś, ma supermoc – telekinezę! Tym samym serial nie zapowiada się na kolejną typową dramę o pogubionej nastolatce, a skojarzenia z Carrie są miejscami więcej niż akuratne.

Poza zwiastunem możecie również sprawdzić kilka zdjęć z serialu oraz pierwszy fragment widowiska. Premiera odbędzie się już 26 lutego. Pierwszy sezon będzie miał 7 lub 8 odcinków (źródła podają różne liczby).

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać!

Oglądaj serial To nie jest OK w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

locke & key netflix serial recenzja
6/10

Locke & Key – sezon 1 – recenzja serialu

W lesie dziś nie zaśnie nikt

W lesie dziś nie zaśnie nikt i tragiczny zwiastun filmu, który udaje, że jest pierwszym polskim horrorem