Jest zwiastun To nie jest OK! Netflix chyba ma kolejny hit

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 21 wyświetleń
1 min czytania
Zwiastun serialu To nie jest OK (Netflix)To nie jest OK być może będzie jedną z nowych wielkich rzeczy dla Netflixa. Już sam fakt, iż za serial odpowiadają producenci Stranger Things i The End of the F***ing World robi wrażenie.

To nie jest OK to satyryczna opowieść o nastolatce, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce. Twórcami serialu są reżyser i producent wykonawczy The End of the F***ing World Jonathan Entwistle oraz producenci Stranger Things. Serial powstał na podstawie komiksu Charlesa Forsmana – tak serial opisuje Netflix.

Nastoletni romans z super-mocami w tle i to jeszcze zatopiony w czarnym humorze Forsmana? Nie wiem jak Wy, ale ja już jestem kupiony, a zajawka zwiastuna tylko podsyciła mój apetyt.

Premiera widowiska odbędzie się niedługo, bo 26 lutego. Pierwszy sezon będzie miał siedem odcinków. W serialu pojawią się: Sophia Lillis, Wyatt Oleff, Sofia Bryant, Richard Ellis, Kathleen Rose Perkins oraz Aidan Wojtak-Hissong.

Oglądaj serial To nie jest OK w serwisie Netflix >>

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x