The Boys sezon 4

Jest zwiastun To nie jest OK! Netflix chyba ma kolejny hit

Dariusz Filipek
1 min czytania
Zwiastun serialu To nie jest OK (Netflix)

Z ostatniej chwili

To nie jest OK być może będzie jedną z nowych wielkich rzeczy dla Netflixa. Już sam fakt, iż za serial odpowiadają producenci Stranger Things i The End of the F***ing World robi wrażenie.

To nie jest OK to satyryczna opowieść o nastolatce, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce. Twórcami serialu są reżyser i producent wykonawczy The End of the F***ing World Jonathan Entwistle oraz producenci Stranger Things. Serial powstał na podstawie komiksu Charlesa Forsmana – tak serial opisuje Netflix.

- Reklama -
Ad image

Nastoletni romans z super-mocami w tle i to jeszcze zatopiony w czarnym humorze Forsmana? Nie wiem jak Wy, ale ja już jestem kupiony, a zajawka zwiastuna tylko podsyciła mój apetyt.

Premiera widowiska odbędzie się niedługo, bo 26 lutego. Pierwszy sezon będzie miał siedem odcinków. W serialu pojawią się: Sophia Lillis, Wyatt Oleff, Sofia Bryant, Richard Ellis, Kathleen Rose Perkins oraz Aidan Wojtak-Hissong.

Oglądaj serial To nie jest OK w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz