To nie jest OK netflix zwiastun
Zwiastun serialu To nie jest OK (Netflix)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL OkropneOkropne

Jest zwiastun To nie jest OK! Netflix chyba ma kolejny hit

To nie jest OK być może będzie jedną z nowych wielkich rzeczy dla Netflixa. Już sam fakt, iż za serial odpowiadają producenci Stranger Things i The End of the F***ing World robi wrażenie.

To nie jest OK to satyryczna opowieść o nastolatce, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce. Twórcami serialu są reżyser i producent wykonawczy The End of the F***ing World Jonathan Entwistle oraz producenci Stranger Things. Serial powstał na podstawie komiksu Charlesa Forsmana – tak serial opisuje Netflix.

Nastoletni romans z super-mocami w tle i to jeszcze zatopiony w czarnym humorze Forsmana? Nie wiem jak Wy, ale ja już jestem kupiony, a zajawka zwiastuna tylko podsyciła mój apetyt.

Premiera widowiska odbędzie się niedługo, bo 26 lutego. Pierwszy sezon będzie miał siedem odcinków. W serialu pojawią się: Sophia Lillis, Wyatt Oleff, Sofia Bryant, Richard Ellis, Kathleen Rose Perkins oraz Aidan Wojtak-Hissong.

Oglądaj serial To nie jest OK w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

box office usa weekend bad boys for life 1917 doktor dolittle

Box office: Bad Boys for Life wciąż niepokonany (weekend USA, 31.01-2.02 2020)

Altered Carbon Netflix zwiastun sezon 2

Altered Carbon wraca na Netflix, czyli więcej cyberpunkowej przemocy