to rozdział 2 zwiastun filmu
2:57
To: Rozdział 2 (źródło: Warner Bros.; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

To: Rozdział 2 zapowiada się obłędnie. Jest pierwszy zwiastun

Zwiastun drugiej części filmu To zadebiutował w sieci i trzeba przyznać, że chociaż prezentuje przede wszystkim jeden dłuższy fragment filmu i kilka urywków, robi to bezbłędnie.

Pierwsza część horroru To spotkała się z przyzwoitym przyjęciem przez widzów (6,7/10 na Filmwebie oraz 7,4 na IMDB) oraz niezłym odbiorem przez krytykę filmową (7,24/10 na Rotten Tomatoes oraz 7,8/10 na Mediakrytyku). Widowisko niesamowicie sprzedało się w kinach i przy budżecie, który wyniósł 35 milionów dolarów, przyniosło Warnerowi niebagatelne 700 milionów. Ja przyznałem produkcji 7/10.

To jest adaptacją prozy pióra Stephena Kinga i nie pierwszym do niej podejściem. W 1990 roku powstał miniserial na podstawie powieści To. Widowisko opowiadające o dzieciakach, które muszą zmierzyć się z demonicznym złem, najczęściej materializującym się w postaci morderczego klauna. W kontynuacji poznamy ich dalsze losy. Już jako dorośli ludzie zmierzą się kolejny raz ze złowieszczym Pennywisem.

Kontynuacja była pewna jeszcze przed premierą pierwszej części. Reżyserem ponownie jest Andres Muschietti, który kręci do scenariusza Gary’ego Daubermana. W widowisku zobaczymy plejadę gwiazd – wystąpi: Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, James Ransone, Andy Bean, Isaiah Mustafa oraz Bill Skarsgard.

To: Rozdział 2 będziemy mogli obejrzeć w Polsce 6 września. Pierwszą część możecie sprawdzić zarówno na Netfliksie, jak i na HBO GO.

Znajdź nas na Facebooku

2 komentarzy

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  marvel filmy seriale avengers nowe

  Rok bez filmów Marvela to rok stracony. Szykujcie się na 8 kolejnych


  Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/popkultu/domains/popkulturysci.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1009

  Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/popkultu/domains/popkulturysci.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128
  Tylko nie mów nikomu Tomasz Sekielski Film dokumenntalny

  Tylko nie mów nikomu – księża pedofilie i ich ofiary w oku kamery