to rozdział 2 zwiastun filmu
2:57
To: Rozdział 2 (źródło: Warner Bros.; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

To: Rozdział 2 zapowiada się obłędnie. Jest pierwszy zwiastun

Zwiastun drugiej części filmu To zadebiutował w sieci i trzeba przyznać, że chociaż prezentuje przede wszystkim jeden dłuższy fragment filmu i kilka urywków, robi to bezbłędnie.

Pierwsza część horroru To spotkała się z przyzwoitym przyjęciem przez widzów (6,7/10 na Filmwebie oraz 7,4 na IMDB) oraz niezłym odbiorem przez krytykę filmową (7,24/10 na Rotten Tomatoes oraz 7,8/10 na Mediakrytyku). Widowisko niesamowicie sprzedało się w kinach i przy budżecie, który wyniósł 35 milionów dolarów, przyniosło Warnerowi niebagatelne 700 milionów. Ja przyznałem produkcji 7/10.

To jest adaptacją prozy pióra Stephena Kinga i nie pierwszym do niej podejściem. W 1990 roku powstał miniserial na podstawie powieści To. Widowisko opowiadające o dzieciakach, które muszą zmierzyć się z demonicznym złem, najczęściej materializującym się w postaci morderczego klauna. W kontynuacji poznamy ich dalsze losy. Już jako dorośli ludzie zmierzą się kolejny raz ze złowieszczym Pennywisem.

Kontynuacja była pewna jeszcze przed premierą pierwszej części. Reżyserem ponownie jest Andres Muschietti, który kręci do scenariusza Gary’ego Daubermana. W widowisku zobaczymy plejadę gwiazd – wystąpi: Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, James Ransone, Andy Bean, Isaiah Mustafa oraz Bill Skarsgard.

To: Rozdział 2 będziemy mogli obejrzeć w Polsce 6 września. Pierwszą część możecie sprawdzić zarówno na Netfliksie, jak i na HBO GO.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

marvel filmy seriale avengers nowe

Rok bez filmów Marvela to rok stracony. Szykujcie się na 8 kolejnych

Tylko nie mów nikomu Tomasz Sekielski Film dokumenntalny

Tylko nie mów nikomu – księża pedofilie i ich ofiary w oku kamery