To: Rozdział 2 (źródło: Warner Bros.; edycja: Popkulturyści)
To: Rozdział 2 (źródło: Warner Bros.; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

To: Rozdział 2 – finałowy zwiastun tegorocznego horroru w Derry

 

Koszmar zapoczątkowany prozą Stephena Kinga odżył. Warner Bros. pochwaliło się finałowym zwiastunem drugiego rozdziału filmu To.

To: Rozdział 2 to kontynuacja hitu z 2017 roku, który okazał się najbardziej kasowym filmem z kategorią wiekową R i najbardziej kasowym horrorem skierowanym do dojrzalszych widzów. Film zarobił na całym świecie 700 milionów dolarów przy 35-milionowym budżecie. Według specjalistów kontynuacja poradzi sobie jeszcze lepiej. Poprzednia część na otwarciu w Stanach Zjednoczonych przyniosła oszałamiające 123 miliony dolarów, a druga część ma zarobić nie mniej niż 110 i nie więcej niż 150 milionów dolarów.

Bohaterzy, którzy przeżyli poprzednio piekło na ziemi, dorośli i jeszcze raz będą musieli zmierzyć się z własnym strachem i potwornościami, które drzemią w sennym miasteczku Derry.

To: Rozdział 2 zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 września 2019 roku.

Jak poprzednie, tak i tegoroczne To wyreżyserował Andres Muschietti. Na ekranie zobaczymy Jessicę Chastain, Jamesa McAvoya, Billa Hadera, Jamesa Ransone’a, Isaiaha Mustafę, a rolę Pennywise’a powtórzył Bill Skarsgard.

Pierwszą część filmu możecie obejrzeć zarówno na Netfliksie, jak i na HBO GO.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Netflix reklamy pakiet

Reklamy na Netfliksie? Netflix odpowiada

Niewiarygodne netflix serial zwiastun

Niewiarygodne – serialowy gwałt na Netfliksie, któremu prawie nikt nie daje wiary