To: Rozdział 2 (źródło: Warner Bros.; edycja: Popkulturyści)
To: Rozdział 2 (źródło: Warner Bros.; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

To: Rozdział 2 – finałowy zwiastun tegorocznego horroru w Derry

 

Koszmar zapoczątkowany prozą Stephena Kinga odżył. Warner Bros. pochwaliło się finałowym zwiastunem drugiego rozdziału filmu To.

To: Rozdział 2 to kontynuacja hitu z 2017 roku, który okazał się najbardziej kasowym filmem z kategorią wiekową R i najbardziej kasowym horrorem skierowanym do dojrzalszych widzów. Film zarobił na całym świecie 700 milionów dolarów przy 35-milionowym budżecie. Według specjalistów kontynuacja poradzi sobie jeszcze lepiej. Poprzednia część na otwarciu w Stanach Zjednoczonych przyniosła oszałamiające 123 miliony dolarów, a druga część ma zarobić nie mniej niż 110 i nie więcej niż 150 milionów dolarów.

Bohaterzy, którzy przeżyli poprzednio piekło na ziemi, dorośli i jeszcze raz będą musieli zmierzyć się z własnym strachem i potwornościami, które drzemią w sennym miasteczku Derry.

To: Rozdział 2 zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 września 2019 roku.

Jak poprzednie, tak i tegoroczne To wyreżyserował Andres Muschietti. Na ekranie zobaczymy Jessicę Chastain, Jamesa McAvoya, Billa Hadera, Jamesa Ransone’a, Isaiaha Mustafę, a rolę Pennywise’a powtórzył Bill Skarsgard.

Pierwszą część filmu możecie obejrzeć zarówno na Netfliksie, jak i na HBO GO.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 komentarzy

Netflix reklamy pakiet

Reklamy na Netfliksie? Netflix odpowiada

Niewiarygodne netflix serial zwiastun

Niewiarygodne – serialowy gwałt na Netfliksie, któremu prawie nikt nie daje wiary