The Boys sezon 4

“Tokyo Vice” dostanie trzeci sezon? Znamy decyzję Max

Łukasz Mendak
2 min czytania

Z ostatniej chwili

“Tokyo Vice” to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat, którego dwa pierwsze sezony niedługo będziemy oglądali w serwisie Max. Tylko, co z trzecim sezonem?

- Reklama -
Ad image

“Tokyo Vice” doczekał się do tej pory dwóch sezonów, które w Polsce mogliśmy oglądać w serwisie HBO Max, a od 11 czerwca można go będzie nadrobić w Maksie. A warto, bo widownia, która go już obejrzała, niezwykle ciepło się o nim wypowiada. Na IMDB produkcja ma solidną notę 8/10 przy ponad 40 tysiącach oddanych głosów. Z kolei krytycy w 85% pozytywnie wypowiedzieli się na Rotten Tomatoes o pierwszym i w 93% o drugim sezonie.

Historia amerykańskiego dziennikarza, który rozpracowuje Yakuzę z przyjacielem z tokijskiej policji, to serial luźno opierający się na prawdziwych zdarzeniach. Jest to opowieść snuta przez prawdziwego dziennikarza Jake Adelstein, którego sportretował Ansel Elgort.

“Tokyo Vice” – czy będzie trzeci sezon?

Jednak w ostatnich miesiącach nikt na Maksie nie może czuć się pewny – nawet ci najlepsi z najlepszych. Od czasu przejęcia władzy w serwisie przez koncern Warner Bros. Discovery podjęto wiele kontrowersyjnych decyzji. Wiele z nich można wręcz nazwać nielogicznymi.

Deadline doniosło, że serial “Tokyo Vice” zakończył się po dwóch sezonach. Twórcy i przedstawiciele serwisu Max wymienili się kurtuazyjnymi podziękowaniami za owocną współpracę i stwierdzili, że nie wiedzą, co przyniesie przyszłość.

Szkoda, bo historia Adelsteina ma potencjał na coś więcej Tym bardziej po braku trzeciego i kolejnych sezonów, pozostanie pustka.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz