in

SUPER!SUPER! LOLLOL

TOP 10 serialowych maratonów – Riverdale znowu na szczycie

Riverdale
Produkcja The CW i Netflixa ciągle cieszy się sporym zainteresowaniem.

Kolejny raz przychodzi mi utyskiwać nieco nad serialem Jessica Jones. Najnowszy owoc współpracy Netflixa z Marvelem okazał się lekkim przestrzałem, bo po trzech tygodniach liderowania superbohaterska produkcja spadła w rankingu najpopularniejszych seriali skierowanych na streaming.

Jessica Jones jeszcze szybciej pożegnała się z pierwszą pozycją w zestawieniu seriali, z którymi najchętniej robimy sobie maratony. Widowisko zdołało utrzymać koronę przez zaledwie dwa tygodnie, ustępując Riverdale, które pochłania nas obecnie najbardziej.

Nie tylko Riverdale poradziło sobie lepiej. Między 19 a 25 marca lepszy wynik odnotowali Chirurdzy oraz The Walking Dead. Tydzień później Jessica była jeszcze niżej. Musiała ustąpić kolejny raz Riverdale, Chirurgom, a także wracającym z nowym sezonem Santa Clarita Diet, The Walking Dead, Lucyferowi, Przyjaciołom, lepszy okazał się także Dom z papieru.

Na koniec ciekawostka. Wśród użytkowników TV Time Riverdale to drugi najpopularniejszy serial, który debiutował w 2017 roku. Pierwszy to Trzynaście powodów, który w aplikacji śledzi ponad 2 miliony użytkowników. Co to oznacza? Chyba tylko tyle, że seriale młodzieżowe mocno nas wciągają.

Źródło: Dane pochodzą z TV Time (1, 2)– najpopularniejszej platformy do zarządzania serialowym życiem. Twórcy oddali do dyspozycji stronę internetową oraz dedykowane aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z aplikacji korzystają miliony użytkowników, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie serialowe maratony robimy. TV Time śledzi i selekcjonuje widowiska, bazując na liczbie odcinków konsumowanych przez miliony widzów, którzy są użytkownikami tej platformy.

Sprawdź poprzednie TOP 10 serialowych maratonów

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stranger Things najpopularniejszym serialem Netflixa

TOP 10 najpopularniejszych seriali w USA – Stranger Things wraca na pozycję lidera

seriale kwiecień

TOP 5 najbardziej wyczekiwanych seriali kwietnia