Riverdale
Produkcja The CW i Netflixa ciągle cieszy się sporym zainteresowaniem.
in

TOP 10 serialowych maratonów – Riverdale znowu na szczycie

Kolejny raz przychodzi mi utyskiwać nieco nad serialem Jessica Jones. Najnowszy owoc współpracy Netflixa z Marvelem okazał się lekkim przestrzałem, bo po trzech tygodniach liderowania superbohaterska produkcja spadła w rankingu najpopularniejszych seriali skierowanych na streaming.

Jessica Jones jeszcze szybciej pożegnała się z pierwszą pozycją w zestawieniu seriali, z którymi najchętniej robimy sobie maratony. Widowisko zdołało utrzymać koronę przez zaledwie dwa tygodnie, ustępując Riverdale, które pochłania nas obecnie najbardziej.

Nie tylko Riverdale poradziło sobie lepiej. Między 19 a 25 marca lepszy wynik odnotowali Chirurdzy oraz The Walking Dead. Tydzień później Jessica była jeszcze niżej. Musiała ustąpić kolejny raz Riverdale, Chirurgom, a także wracającym z nowym sezonem Santa Clarita Diet, The Walking Dead, Lucyferowi, Przyjaciołom, lepszy okazał się także Dom z papieru.

Na koniec ciekawostka. Wśród użytkowników TV Time Riverdale to drugi najpopularniejszy serial, który debiutował w 2017 roku. Pierwszy to Trzynaście powodów, który w aplikacji śledzi ponad 2 miliony użytkowników. Co to oznacza? Chyba tylko tyle, że seriale młodzieżowe mocno nas wciągają.

Źródło: Dane pochodzą z TV Time (1, 2)– najpopularniejszej platformy do zarządzania serialowym życiem. Twórcy oddali do dyspozycji stronę internetową oraz dedykowane aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z aplikacji korzystają miliony użytkowników, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie serialowe maratony robimy. TV Time śledzi i selekcjonuje widowiska, bazując na liczbie odcinków konsumowanych przez miliony widzów, którzy są użytkownikami tej platformy.

Sprawdź poprzednie TOP 10 serialowych maratonów

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Stranger Things najpopularniejszym serialem Netflixa

TOP 10 najpopularniejszych seriali w USA – Stranger Things wraca na pozycję lidera

seriale kwiecień

TOP 5 najbardziej wyczekiwanych seriali kwietnia