The Boys sezon 4

TOP 10 serialowych maratonów – CHIRURDZY pokonali SERIĘ NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ (02-08.04.18)

Dariusz Filipek
3 min czytania
W tym tygodniu nie tylko twórcy Chirurgów mają powody do zadowolenia (ABC)

Z ostatniej chwili

Niedługo Riverdale zagościło na podium w rankingu najmocniejszych serialowych maratończyków. Na miejsce zeszłotygodniowego lidera wskoczyli Chirurdzy. Sprawdźcie, jak poradziła sobie Seria niefortunnych zdarzeń Netflixa, która niedawno wróciła z drugim sezonem.

Riverdale przez dwa tygodnie był serialem najchętniej wybieranym na wieloodcinkowe maratony. Jednak dobra passa się skończyła. Użytkownicy aplikacji TV Time zagłosowali swoimi smartfonami, tym samym adaptacja popularnego komiksu znalazła się w najnowszym TOP 10 na 5. pozycji.

- Reklama -
Ad image

https://www.youtube.com/watch?v=Ncn0L-ykTOM

Na tronie rozsiedli się Chirurdzy. Najwidoczniej medyczny tasiemiec ABC ciągle z powodzeniem bawi tłumy, gdyż w zeszłym tygodniu produkcja Shondaland zajmowała miejsce 2., a teraz widzowie jeszcze tłumniej ruszyli przed ekrany. I chwała za to, bo rzadko której produkcji udaje się tak długo trzymać przy sobie widzów. Ponadto Chirurdzy są 9. najpopularniejszym serialem na TV Time. Produkcję śledzi aż 1,87 milion użytkowników platformy.

Z 10. na 2. miejsce wskoczyła Seria niefortunnych zdarzeń od Netflixa. Platforma mocno reklamowała ten serial, ale z fanbazą Shondy Rhimes ciężko wygrać. Jednak miejsce na podium i fakt, iż jeden użytkownik ogląda 4,54 odcinki za jednym razem, to już jest powód do dumy. Bo, pomimo że Chirurdzy są binge-watchingowani przez większą liczbę widzów, to za jednym razem ogląda się średnio 2,46 odcinki widowiska ABC.

Podium zamyka wielki powrót, czyli Dom z papieru. Serial ten przez wiele tygodni był produkcją najchętniej oglądaną ciągiem. Tylko Gra o tron dłużej utrzymywała się na 1. miejscu. Dom właśnie wrócił na antenę Netflixa i wszystko zapowiada, że prędko z TOP 10 serialowych maratonów nie wypadnie. Ponadto jest to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa w Stanach Zjednoczonych, według danych dostarczonych przez Parrot Analytics. Z pełnym rankingiem możecie zapoznać się we wczorajszym TOP 10 najpopularniejszych seriali w USA.5acbf65e17380

Kiedy czytacie te słowa, jest piątek 13. Jednak dziś nie na nieszczęściach się skupiamy, a na premierze Zagubionych w kosmosie. Serial właśnie zadebiutował na Netfliksie i ma olbrzymie predyspozycje, by przebić Chirurgów w jednym z kolejnych TOP 10 serialowych maratonów.

- Reklama -
Skazana Max serial

Źródło: Dane pochodzą z TV Time – najpopularniejszej platformy do zarządzania serialowym życiem. Twórcy oddali do dyspozycji stronę internetową oraz dedykowane aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z aplikacji korzystają miliony użytkowników, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie serialowe maratony robimy. TV Time śledzi i selekcjonuje widowiska, bazując na liczbie odcinków konsumowanych przez miliony widzów, którzy są użytkownikami tej platformy.

Sprawdź poprzednie TOP 10 serialowych maratonów

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz