top gun maverick tom cruise zwiastun film
Top Gun : Maverick (źródło: Paramount; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Porywający zwiastun Top Gun: Maverick z Tomem Cruisem

 

Top Gun wraca – to było wiadomo od jakiegoś czasu. Jednak nie spodziewałem się, iż Tom Cruise powróci jako Maverick w tak dobrym stylu.

Tom Cruise po blisko 34 latach kolejny raz pofrunie na wielkich ekranach jako Maverick. Pierwsza zapowiedź filmu nie tyle skupia się na fabule, a bardziej pokazuje, z jaką pompą zrealizowano to widowisko. I te obrazki kupują mnie w całości. Miejmy nadzieję, że Top Gun: Maverick będzie tak interesujący, jak jego zwiastun, który porwał mnie do tego stopnia, że śmiało mogę stwierdzić, iż na dziś jest to w mojej opinii najlepsza zapowiedź filmowa, która pojawiła się w 2019 roku. Kompletnie nie znam się na lataniu, samolotach, ale kiedy widzę te zdjęcia, to aż drżę z zachwytu. W końcu nie trzeba znać się na fajerwerkach, by je docenić.

Za film odpowiada Joseph Kosinski, reżyser Tronu: Dziedzictwo i Niepamięci. Obok Toma Cruise’a na ekranie zobaczycie całą śmietankę – między innymi Vala Kilmera, Jennifer Connelly, Jona Hamma oraz Eda Harrisa. Grają i latają do scenariusza sporego zespołu pisarzy, gdyż w filmie palce maczali: Peter Craig, Justin Marks, Christopher McQuarrie oraz Eric Warren Singer.

Na produkcję przeznaczono 140 milionów dolarów i zapowiedziano, że przy kręceniu wykorzystano zupełnie nową technologię (relatywnie mało CGI), która ma nas olśnić. Czy tak będzie? Zobaczymy. Bo jak to powiedział Maverick: to jedna z zagadek życia. Efekty pracy twórców zobaczymy na ekranach kinowych 26 czerwca 2020 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Niewiarygodne netflix serial zwiastun

Niewiarygodne – serialowy gwałt na Netfliksie, któremu prawie nikt nie daje wiary

ad astra zwiastun filmu film brad pitt

Zwiastun Ad Astra wysyła w kosmos Brada Pitta