The Boys sezon 4

Porywający zwiastun Top Gun: Maverick z Tomem Cruisem

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

 

- Reklama -
Ad image

Top Gun wraca – to było wiadomo od jakiegoś czasu. Jednak nie spodziewałem się, iż Tom Cruise powróci jako Maverick w tak dobrym stylu.

Tom Cruise po blisko 34 latach kolejny raz pofrunie na wielkich ekranach jako Maverick. Pierwsza zapowiedź filmu nie tyle skupia się na fabule, a bardziej pokazuje, z jaką pompą zrealizowano to widowisko. I te obrazki kupują mnie w całości. Miejmy nadzieję, że Top Gun: Maverick będzie tak interesujący, jak jego zwiastun, który porwał mnie do tego stopnia, że śmiało mogę stwierdzić, iż na dziś jest to w mojej opinii najlepsza zapowiedź filmowa, która pojawiła się w 2019 roku. Kompletnie nie znam się na lataniu, samolotach, ale kiedy widzę te zdjęcia, to aż drżę z zachwytu. W końcu nie trzeba znać się na fajerwerkach, by je docenić.

Za film odpowiada Joseph Kosinski, reżyser Tronu: Dziedzictwo i Niepamięci. Obok Toma Cruise’a na ekranie zobaczycie całą śmietankę – między innymi Vala Kilmera, Jennifer Connelly, Jona Hamma oraz Eda Harrisa. Grają i latają do scenariusza sporego zespołu pisarzy, gdyż w filmie palce maczali: Peter Craig, Justin Marks, Christopher McQuarrie oraz Eric Warren Singer.

Na produkcję przeznaczono 140 milionów dolarów i zapowiedziano, że przy kręceniu wykorzystano zupełnie nową technologię (relatywnie mało CGI), która ma nas olśnić. Czy tak będzie? Zobaczymy. Bo jak to powiedział Maverick: to jedna z zagadek życia. Efekty pracy twórców zobaczymy na ekranach kinowych 26 czerwca 2020 roku.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz