Shogun oglądaj online serial disney

Top Gun: Maverick i wiecznie młody Tom Cruise na widowiskowym zwiastunie

Dariusz Filipek
1 min czytania
Zwiastun filmu Top Gun: Maverick z Super Bowl (Paramount Pictures)

Z ostatniej chwili

Wystarczyło 28 sekund, żeby przypomnieć o tym, iż warto czekać do lipca na premierę filmu Top Gun: Maverick.

Top Gun: Maverick to wielki powrót Toma Cruise’a do kultowej roli Pete’a Mitchella znanego też jako tytułowy Maverick. Kiedy bohater trenuje oddział absolwentów Top Gun na wyspecjalizowaną misję, jakiej jeszcze nigdy nie przeżył żaden pilot, spotyka porucznika Bradleya Bradshawa (w tej roli Miles Teller), syna zmarłego przyjaciela Mavericka. W obliczu niepewnej przyszłości i w konfrontacji z duchami swojej przeszłości, Maverick zostaje wciągnięty w starcie ze swoimi najgłębszymi obawami. Ich kulminacją jest misja wymagająca ostatecznego poświęcenia od tych, którzy się na nią wybiorą.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Premiera filmu odbędzie się w Polsce dopiero 17 lipca 2020 roku. Wcześniej widowisko obejrzą między innymi widzowie w Stanach Zjednoczonych, bo już 24 czerwca. Reżyserem filmu jest Joseph Kosinski, który współpracował z Tomem Cruisem wcześniej przy Niepamięci.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x