top gun: maverick zwiastun super bowl
Zwiastun filmu Top Gun: Maverick z Super Bowl (Paramount Pictures)
in

LOLLOL

Top Gun: Maverick i wiecznie młody Tom Cruise na widowiskowym zwiastunie

Wystarczyło 28 sekund, żeby przypomnieć o tym, iż warto czekać do lipca na premierę filmu Top Gun: Maverick.

Top Gun: Maverick to wielki powrót Toma Cruise’a do kultowej roli Pete’a Mitchella znanego też jako tytułowy Maverick. Kiedy bohater trenuje oddział absolwentów Top Gun na wyspecjalizowaną misję, jakiej jeszcze nigdy nie przeżył żaden pilot, spotyka porucznika Bradleya Bradshawa (w tej roli Miles Teller), syna zmarłego przyjaciela Mavericka. W obliczu niepewnej przyszłości i w konfrontacji z duchami swojej przeszłości, Maverick zostaje wciągnięty w starcie ze swoimi najgłębszymi obawami. Ich kulminacją jest misja wymagająca ostatecznego poświęcenia od tych, którzy się na nią wybiorą.

Premiera filmu odbędzie się w Polsce dopiero 17 lipca 2020 roku. Wcześniej widowisko obejrzą między innymi widzowie w Stanach Zjednoczonych, bo już 24 czerwca. Reżyserem filmu jest Joseph Kosinski, który współpracował z Tomem Cruisem wcześniej przy Niepamięci.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

czarna wdowa zwiastun super bowl black widow

Czarna Wdowa i krótki, ale mocny zwiastun z Super Bowl

Niewidzialny człowiek zwiastun Super Bowl

Niewidzialny człowiek na krótkim zwiastunie z Super Bowl