top gun: maverick zwiastun super bowl
Zwiastun filmu Top Gun: Maverick z Super Bowl (Paramount Pictures)
in

Top Gun: Maverick i wiecznie młody Tom Cruise na widowiskowym zwiastunie

Wystarczyło 28 sekund, żeby przypomnieć o tym, iż warto czekać do lipca na premierę filmu Top Gun: Maverick.

Top Gun: Maverick to wielki powrót Toma Cruise’a do kultowej roli Pete’a Mitchella znanego też jako tytułowy Maverick. Kiedy bohater trenuje oddział absolwentów Top Gun na wyspecjalizowaną misję, jakiej jeszcze nigdy nie przeżył żaden pilot, spotyka porucznika Bradleya Bradshawa (w tej roli Miles Teller), syna zmarłego przyjaciela Mavericka. W obliczu niepewnej przyszłości i w konfrontacji z duchami swojej przeszłości, Maverick zostaje wciągnięty w starcie ze swoimi najgłębszymi obawami. Ich kulminacją jest misja wymagająca ostatecznego poświęcenia od tych, którzy się na nią wybiorą.

Premiera filmu odbędzie się w Polsce dopiero 17 lipca 2020 roku. Wcześniej widowisko obejrzą między innymi widzowie w Stanach Zjednoczonych, bo już 24 czerwca. Reżyserem filmu jest Joseph Kosinski, który współpracował z Tomem Cruisem wcześniej przy Niepamięci.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

czarna wdowa zwiastun super bowl black widow

Czarna Wdowa i krótki, ale mocny zwiastun z Super Bowl

Niewidzialny człowiek zwiastun Super Bowl

Niewidzialny człowiek na krótkim zwiastunie z Super Bowl