seriale maj drodzy biali kimmy schmidt królestwo zwierząt solony serial
Drodzy biali! to najbardziej oczekiwany serialowy powrót w maju. Obejrzycie go na Netfliksie
in

TOP 5 najbardziej oczekiwanych powrotów seriali w maju

Kilka dni temu dowiedzieliście się, na jakie nowe seriale najbardziej czeka widownia, a dziś prezentuję listę najmocniej wyczekiwanych powrotów.

W tym miesiącu pojawi się kilka ciekawych kontynuacji seriali. Miliony użytkowników aplikacji TV Time to idealne miejsce, by zbadać oczekiwania widzów. A ci postawili na Six, Królestwo zwierząt, ColonyUnbreakable Kimmy Schmidt oraz Drogich białych!.

Prywatnie stawiam na lidera tego zestawienia. Drodzy biali! to świetny serial, który zdecydowanie jest wart Waszego czasu. A jeśli wolicie nieco ostrzejsze klimaty, można także sprawdzić Królestwo zwierząt.

5. Six (sezon 2.)

https://www.youtube.com/watch?v=ceEvCnqpASc

Drugiego tak słabego serialu, pośród tych najbardziej oczekiwanych, nie znajdziecie tutaj. Męczyłem 1. sezon tego wojennego dramatu, ale wybaczcie, to jest straszne. Miejscami tak kiepsko zrealizowane widowisko, potwornie napisane i głupie, że można tę produkcję traktować wyłącznie jako guilty pleasure. Jeśli lubicie strzelaniny, wojnę, braterstwo broni itp. itd.

Stacja oryginalna: History Channel
Emisja w Polsce: HBO GO
Data premiery: 28 maja
Gatunek: wojenny

4. Królestwo zwierząt (sezon 3.)

Na nasze ekrany wraca serial o przestępczej rodzinie. Bardzo fajna produkcja, którą gorąco polecam. Jednak jestem sezon do tyłu, więc 3. jeszcze chwilę poczeka na lepsze, nieco mniej zajęte dni.

Stacja oryginalna: TNT
Emisja w Polsce: TNT, Seriale+
Data premiery: 29 maja
Gatunek: kryminał

3. Colony (3. sezon)

Agent FBI współpracujący z kosmitami to nie jest rzecz, która przypadła do gustu naszym stacjom telewizyjnym i usługom streamingowym działającym w Polsce. Serial cieszy się popularnością w Stanach Zjednoczonych, ale ciągle nie doczekał się emisji u nas (chyba że coś mi umknęło). Jest to o tyle słabe, gdyż NBC Universal jest właścicielem USA Network, na którym leci Colony. Mają u nas m.in. kanał SCI FI, ale tego serialu do nas nie sprowadzili.

Stacja oryginalna: USA Network
Emisja w Polsce: brak danych
Data premiery: 2 maja
Gatunek: sci-fi

2. Unbreakable Kimmy Schmidt (sezon 4.)

Rozbrajająca Kimmy wraca na Netflix z 4. sezonem i wszystko wskazuje na to, że ponownie nim zatrzęsie. Serial o zagubionej w świecie dziewczynie, która opuściła sektę i próbuje zacząć życie na nowo, zdobywa rok rocznie nowych fanów.

Stacja oryginalna: Netflix
Emisja w Polsce: Netflix
Data premiery: 30 maja
Gatunek: komedia

1. Drodzy biali! (sezon 2.)

Na 2. sezon kontynuacji filmu Drodzy biali ludzie, czeka od groma osób. Serial opowiada o czarnoskórych studentach, starających się wybić w świecie, w którym równouprawnienie rasowe można włożyć między bajki. Wygląda na to, że to właśnie Drodzy biali! będzie jednym z najchętniej oglądanych seriali maja.

Stacja oryginalna: Netflix
Emisja w Polsce: Netflix
Data premiery: 4 maja
Gatunek: komediodramat

Poprzednie zestawienia TV Time

Źródło: TV Time

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

ShowMax maj 2018 – pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz

ShowMax maj 2018 – pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz

zagubieni w kosmosie dom z papieru netflix

10 najpopularniejszych seriali w USA – Zagubieni w kosmosie czy Dom z papieru? (15-21.04.18)