Toy Story 4 oceny zwiastun pixar seria
Toy Story 4 (Disney/Pixar)
in

Możliwe, że Toy Story 4 będzie mocniejszą serią niż Ojciec chrzestny

Toy Story to jeden z największych hitów Pixara. Opowieść o zabawkach, które mówią ludzkim głosem, bawi kolejne pokolenia i zdobywa serca krytyków. Czwarta część widowiska zapowiada się równie ciekawie, co poprzednie.

Hollywood nie zna wielu marek tak mocnych, jak Toy Story. Familijne widowisko nie ma się czego wstydzić, kiedy postawić je obok takich trylogii jak Ojciec chrzestny czy pierwsze Gwiezdne wojny. Jeszcze mniej znamy części tetralogii, które jedna po drugiej nie zawodziły oczekiwań. Właściwie nic sensownego nie przychodzi mi do głowy. Ciekawostką niech będą wyniki poszczególnych części na IMDB, Rotten Tomatoes i Filmwebie.

toy story seria oceny
Oceny serii Toy Story na IMDB, Filmwebie i Rotten Tomatoes (dane: IMDB, Filmweb, RT; plakaty: Disney/Pixar; edycja: Popkulturyści)

Jestem niezwykle podekscytowany faktem, iż już niedługo obejrzymy kolejne zwariowane przygody Chudego, Buzza i spółki. Ta zapowiedź jeszcze mocniej ugruntowała moją opinię, że podobnie jak poprzedni, tak i bieżący rok będzie, a właściwie już należy do Disneya. Nawet pomimo tego, że firma w tym roku dystrybuuje tylko dwa filmy Marvela (trzy produkuje). Disneyowskie animacje i ich aktorskie reinterpretacje dzielą i rządzą w 2019 roku.

Film Toy Story 4 będzie miał w Polsce premierę 9 sierpnia.

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Serial Black Summer Netflix zombie Z Nation

Black Summer – Netflix i serial o zombiakach od twórców Titanica II

Netflix okres próbny koniec miesięczny okres próbny 30 dniowy okres próbny

Netflix nie oferuje już 30-dniowego okresu próbnego w Polsce