treadstone zwiastun serial jason bourne kiedy gdzie o czym jak
Treadstone (źródło: USA Network, inne; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

Treadstone to serialowy spin-off Jasona Bourne’a – zwiastun

Filmowe franczyzny o szpiegach zawładnęły naszymi sercami. Nic zresztą dziwnego – wszyscy kochamy pościgi i wybuchy, szybkie kobiety i piękne auta… albo na odwrót. Być może ucieszy was fakt, że serialowy spin-off Jasona Bourne’a zmierza do telewizji.

Jason Bourne zaczął jako seria książkowa autorstwa Roberta Ludluma. Po śmierci autora, pałeczkę przejął Eric Van Lustbader. Na ten moment napisano aż 15 książek, z czego tylko trzy wyszły spod ręki Ludluma. Ale to właśnie filmy przyniosły franczyzie ogromny rozgłos. W tytułowego bohatera wcielał się Matt Damon i powstało ich pięć. Nie musieliśmy czekać długo, aż pojawi się serial z tego świata, szczególnie w obecnych czasach, kiedy odcinkowe produkcje zdobywają coraz większą popularność. Czy tak będzie z Treadstone?

O czym będzie serial?

Tytuł Treadstone odnosi się do tajnej operacji CIA, przedstawionej w powieściach Ludluma. To właśnie za sprawą Operacji Treadstone, gdzie dzięki protokołom modyfikacji zachowań rekruci zmieniani są w nadludzkich zabójców, Jason Bourne uzyskał swoje umiejętności. Pierwszy sezon zaznajomi nas z uśpionymi agentami na całym globie, którzy tajemniczo budzą się, by wznowić swoją śmiercionośną misję.

Kiedy, gdzie i jak?

Produkcja zadebiutuje w październiku tego roku na antenie amerykańskiej stacji USA Network. Na ten moment nie wiadomo, czy w Polsce obejrzymy ją legalnie w momencie premiery. Rok temu były pogłoski, że międzynarodową dystrybucją zainteresowani są szefowie Amazon Prime Video, ale nic nie zostało potwierdzone.

Źródło: ScreenRant

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

Polub nas na FB

joker ile zarobi box office film

Ile zarobi Joker? Przewiduje się, iż film poradzi sobie całkiem nieźle w box office

quentin tarantino seksizm pewnego razu w hollywood

Czy Quentin Tarantino jest seksistą? Dziennikarze to sprawdzili