treadstone zwiastun serial jason bourne kiedy gdzie o czym jak
Treadstone (źródło: USA Network, inne; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Treadstone to serialowy spin-off Jasona Bourne’a – zwiastun

Filmowe franczyzny o szpiegach zawładnęły naszymi sercami. Nic zresztą dziwnego – wszyscy kochamy pościgi i wybuchy, szybkie kobiety i piękne auta… albo na odwrót. Być może ucieszy was fakt, że serialowy spin-off Jasona Bourne’a zmierza do telewizji.

Jason Bourne zaczął jako seria książkowa autorstwa Roberta Ludluma. Po śmierci autora, pałeczkę przejął Eric Van Lustbader. Na ten moment napisano aż 15 książek, z czego tylko trzy wyszły spod ręki Ludluma. Ale to właśnie filmy przyniosły franczyzie ogromny rozgłos. W tytułowego bohatera wcielał się Matt Damon i powstało ich pięć. Nie musieliśmy czekać długo, aż pojawi się serial z tego świata, szczególnie w obecnych czasach, kiedy odcinkowe produkcje zdobywają coraz większą popularność. Czy tak będzie z Treadstone?

O czym będzie serial?

Tytuł Treadstone odnosi się do tajnej operacji CIA, przedstawionej w powieściach Ludluma. To właśnie za sprawą Operacji Treadstone, gdzie dzięki protokołom modyfikacji zachowań rekruci zmieniani są w nadludzkich zabójców, Jason Bourne uzyskał swoje umiejętności. Pierwszy sezon zaznajomi nas z uśpionymi agentami na całym globie, którzy tajemniczo budzą się, by wznowić swoją śmiercionośną misję.

Kiedy, gdzie i jak?

Produkcja zadebiutuje w październiku tego roku na antenie amerykańskiej stacji USA Network. Na ten moment nie wiadomo, czy w Polsce obejrzymy ją legalnie w momencie premiery. Rok temu były pogłoski, że międzynarodową dystrybucją zainteresowani są szefowie Amazon Prime Video, ale nic nie zostało potwierdzone.

Źródło: ScreenRant

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

joker ile zarobi box office film

Ile zarobi Joker? Przewiduje się, iż film poradzi sobie całkiem nieźle w box office

quentin tarantino seksizm pewnego razu w hollywood

Czy Quentin Tarantino jest seksistą? Dziennikarze to sprawdzili