in

Trying, czyli serial od Apple TV Plus o parze starającej się o dziecko

trying serial apple tv plus
Trying - nowy serial od Apple TV Plus

Trying to komediodramat od Apple i BBC, który opowiada o parze w kryzysie. Nikki (Esther Smith) i Jason (Rafe Spall) bardzo chcą mieć dziecko, ale niestety z przyczyn medycznych jest to niemożliwe.

Serial Trying przybliży zmagania pary z niemożnością posiadania własnych dzieci. Po przeróżnych próbach i pomysłach Nikki i Jason decydują się na adopcję. Co nie będzie proste, gdyż ich przyjaciele i rodzina to dosyć dysfunkcyjni ludzie, a dwójka trzydziestolatków żyje w chaosie. Przesłaniem widowiska jest to, że zanim zostanie się rodzicami, trzeba do tego dorosnąć.

Trying pojawi się na Apple TV Plus 1 maja. W przeciwieństwie do większości seriali, które mają premierę w serwisie, ten zadebiutuje nie z jednym odcinkiem tygodniowo, a z całym 8-odcinkowym sezonem.

Oglądaj serial Trying w serwisie Apple TV Plus >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mesjasz sezon 2 netflix serial skasowany

Mesjasz skasowany. Netflix nie pokaże drugiego sezonu

Księgi Jakubowe Audiobook Audioteka Olga Tokarczuk

Księgi Jakubowe – audiobook powieści Olgi Tokarczuk w Audiotece