the crown sezon 3 zwiastun serialu netflixa
The Crown (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

Trzeci sezon The Crown już w listopadzie. Mamy pierwszy teaser!

Trzeci sezon serialu nominowanego do nagród Emmy oraz Złotego Globu już blisko. Netflix ogłosił, że premiera kontynuacji The Crown nastąpi w niedzielę 17 listopada 2019 roku. Mamy także pierwszy materiał wideo.

W widowisku opowiadającym o rządach królowej Elżbiety II szykują się przede wszystkim zmiany obsadowe. Peter Morgan, twórca serialu, od początku mówił, że aktorzy będą się zmieniać, aby oddać to, jak ich postacie się starzeją. Akcja tej serii będzie rozgrywać się w latach 1964-1977.

Obsada trzeciego sezonu wygląda następująco: laureatka Oscara Olivia Colman (jako Królowa Elżbieta II), Tobias Menzies (jako Książę Filip), Helena Bonham Carter (jako Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (jako Tony Armstrong-Jones), Josh O’Connor (w roli Księcia Karola), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Marion Bailey (Królowa Matka) i Jason Watkins (Premier Wielkiej Brytanii – Harold Wilson).

Jeszcze więcej dynastii Windsorów.

Czwarty sezon został zapowiedziany wraz z trzecim. Morgan natomiast od początku ma plan na przynajmniej sześć serii. The Crown jest jednak jednym z najdroższych seriali Netflixa. Wszystko zatem zależy od oglądalności.

Źródło: informacja prasowa

Serial The Crown w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Sławicki

Teoretycznie zajmuje się rzeczami, które są na głowie tego kolesia z brodą, kiedy koleś z brodą śpi albo gotuje. Pisał w poczytnym serwisie o wybitej kinematografii, tłumaczy i zna się na prądzie. Miłośnik piesków, pasjonat kotków.

Arrowverse kryzys na nieskończonych ziemiach

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach będzie największym wydarzeniem Arrowverse

halo serial showtime

Ekranizacja serii gier Halo zmierza do telewizji. Co wiemy o serialu?