The Boys sezon 4

Zagadkowy zwiastun Trzynastu powodów

Dariusz Filipek
1 min czytania
Netflix zaprezentował zwiastun 2. sezonu serialu Trzynaście powodów

Z ostatniej chwili

Niedawno Netflix pokazał całkiem przyjemną zajawkę 2. sezonu serialu Trzynaście powodów (o ile można pisać o przyjemnościach, kiedy wziąć pod uwagę tematykę widowiska), a dziś pojawił się pierwszy zwiastun.

Widzowie, podobnie jak główny bohater serialu, wszyscy myśleli, że fabuła Trzynastu powodów się wyczerpała i nie trzeba będzie więcej maltretować biednych licealistów. Jednak ludzie w Netfliksie musieli skoczyć z radości, kiedy zobaczyli jakim zainteresowaniem cieszy się ta produkcja. Tym samym dali zielone światło kontynuacji.

- Reklama -
Ad image

https://www.youtube.com/watch?v=OGgBpiaIB_o

Przypomnę to, co już napisałem wcześniej, że tym razem wszystko będzie się kręciło nie wokół kaset magnetofonowych, a zdjęć polaroidowych, których tropem idzie Clay. Okazuje się, że Hannah nie była jedyną ofiarą, a jej szkoła robi wszystko, by zatuszować sprawę. Zapowiada się bardzo ciekawie. Jeśli podobał Wam się sezon 1., już 18 maja będziecie mogli sprawdzić 2.

Przypominam, iż to nie jest produkcja dla wrażliwców. Dosłownie. Ten serial może Wam zaszkodzić. Netflix uruchomił specjalną stronę 13reasonswhy.info, na której odsyła do telefonu zaufania osoby zmagające się z depresją.

Trzynaście powodów na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz