trzynaście powodów zwiastun trzynaście powodów 2 data premiery trzynaście powodów netflix trzynaście powodów serial trzynaście powodów online
Netflix zaprezentował zwiastun 2. sezonu serialu Trzynaście powodów
in

Zagadkowy zwiastun Trzynastu powodów

Niedawno Netflix pokazał całkiem przyjemną zajawkę 2. sezonu serialu Trzynaście powodów (o ile można pisać o przyjemnościach, kiedy wziąć pod uwagę tematykę widowiska), a dziś pojawił się pierwszy zwiastun.

Widzowie, podobnie jak główny bohater serialu, wszyscy myśleli, że fabuła Trzynastu powodów się wyczerpała i nie trzeba będzie więcej maltretować biednych licealistów. Jednak ludzie w Netfliksie musieli skoczyć z radości, kiedy zobaczyli jakim zainteresowaniem cieszy się ta produkcja. Tym samym dali zielone światło kontynuacji.

https://www.youtube.com/watch?v=OGgBpiaIB_o

Przypomnę to, co już napisałem wcześniej, że tym razem wszystko będzie się kręciło nie wokół kaset magnetofonowych, a zdjęć polaroidowych, których tropem idzie Clay. Okazuje się, że Hannah nie była jedyną ofiarą, a jej szkoła robi wszystko, by zatuszować sprawę. Zapowiada się bardzo ciekawie. Jeśli podobał Wam się sezon 1., już 18 maja będziecie mogli sprawdzić 2.

Przypominam, iż to nie jest produkcja dla wrażliwców. Dosłownie. Ten serial może Wam zaszkodzić. Netflix uruchomił specjalną stronę 13reasonswhy.info, na której odsyła do telefonu zaufania osoby zmagające się z depresją.

Trzynaście powodów na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Luke Cage zwiastun Luke Cage serial Luke Cage sezon 2 Luke Cage netflix

Luke Cage zamiata Harlem pięścią na zwiastunie 2. sezonu

Przejęcie 21st Century Fox przez Disney zagrożone. Comcast zaoferował więcej!

Przejęcie 21st Century Fox przez Disney zagrożone. Comcast zaoferował więcej!