trzynaście powodów trzeci sezon 13 powodów 3 sezon
Pierwsza zapowiedź 3. sezonu serialu 13 powodów (zdjęcie: Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Netflix zapowiada 3. sezon serialu Trzynaście powodów

Niedawno mogliście obejrzeć kontynuację Trzynastu powodów, a już dziś Netflix zapowiedział kolejny sezon tej niezwykle popularnej produkcji.

Netflix idzie za ciosem. Tym samym powstanie 3. sezon serialu Trzynaście powodów. Serwis ogłosił to udostępniając wideo zapowiedź. Premiera trzeciej odsłony widowiska opowiadającego o tajemniczym samobójstwie nastolatki odbędzie się w 2019 roku.

Widowisko ma zarówno zagorzałych zwolenników, jak i przeciwników. Jednak serial utrzymuje świetną ocenę w serwisie IMDB 8,2/10 oraz niezłą na naszym Filmwebie 7,5/10. Jakkolwiek kontynuacji nie docenili krytycy, którzy na Rotten Tomatoes przyznali 1. sezonowi zbiorcze 7,2/10, a 2. zaledwie 5,55/10. Aczkolwiek oglądalność musi być świetna, bo Netflix kuje żelazo, póki gorące.

Trzynaście powodów w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

spider-man uniwersum zwiastun spider-man: into spider-verse spiderman

Spider-Man Uniwersum to najbardziej komiksowa produkcja z nadchodzących adaptacji komiksów Marvela

The Girl in the Spider's Web zwiastun The Girl in the Spider's Web trailer The Girl in the Spider's Web 2018 The Girl in the Spider's Web film

Zwiastun The Girl in the Spider’s Web zapowiada murowany hit i mocne kino