Trzynaście powodów lepsze niż Stranger Things?
Serial Trzynaście powodów walczy ze Stranger Things o miano najpopularniejszego na Netfliksie
in

SZOKSZOK SEXYSEXY WTF?!WTF?!

10 najpopularniejszych seriali w USA – Trzynaście powodów czy Stranger Things?

Trzynaście powodów lepsze niż Stranger Things?

W zeszłym tygodniu na streamingu spotkały się dwie potęgi Netflixa, ale po piętach drepcze im Opowieść podręcznej.

Niedawno pojawiła się pierwsza zajawka, a później zwiastun 2. sezonu Trzynastu powodów. Netflix rozpoczynając promocję nadchodzącej wielkimi krokami kontynuacji swojego hitu, mocno rozkręcił zainteresowanie serialem. Widać to po liczbach. Parrot Analytics odnotowało niemal 28 milionów impresji, dotyczących tego widowiska. Tym samym zajęło ono miejsce 1. pośród seriali skierowanych na streaming.

Radę daje również Stranger Things. Wokół serialu robi się szum, gdyż rozpoczęły się zdjęcia do 3. sezonu. Jednak trzeba pamiętać, iż jest to produkcja, która od miesięcy utrzymuje się w okolicach szczytu zestawienia najpopularniejszych seriali w Stanach Zjednoczonych.

Ze Stranger Things dosłownie o włos przegrała Opowieść podręcznej od Hulu (w Polsce serial możecie oglądać na ShowMaksie). Poza podium znalazł się lider poprzedniego zestawienia, czyli Dom z papieru, który ma blisko 3 miliony impresji więcej niż Zagubieni w kosmosie.

W zestawieniu ogólnym widowiska skierowane na streaming ciągle przegrywają z tymi wyprodukowanymi w pierwszej kolejności z myślą o klasycznej telewizji.

Toczy się tam nieustający i strasznie już nudny bój pomiędzy SpongeBobem Kanciastoportym a The Walking Dead. Kreskówka zamienia się co chwilę miejscami z telenowelą z zombiakami w tle. W zeszłym tygodniu dla odmiany mniej buzzu robiły żywe trupy.

Na ostatnim miejscu podium, jak przed tygodniem, znalazł się Westworld od HBO. 4. i 5. pozycja należy do talent show American Idol oraz The Voice.

Sprawdź poprzednie zestawienia Parrot Analytics

Źródło: Parrot Analytics

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

rojst serial rojst showmax rojst 2018

Showmax stawia na polskie seriale. Wraz z Rojst nadchodzi złota era dla rodzimych produkcji

netflix the rain serial the rain 2018 the rain netflix the rain recenzja
6/10

The Rain – sezon 1 – recenzja serialu Netflixa