tuca i bertie netflix serial animowany netflix
1:43
Zwiastun serialu animowanego Tuca i Bertie (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Tuca i Bertie to nowy serial animowany dla dorosłych od twórców BoJacka Horsemana

Był gadający koń, który próbował odbudować swoją aktorską karierę, a teraz przyszedł czas na Tucę i Bertie – nowy serial animowany Netflixa przeznaczony dla dorosłych widzów.

Tuca i Bertie to opowieść o dwóch przyjaciółkach po 30. Tuca jest zadziorna i beztroska, a Bertie niespokojna i rozmarzona. I tak, obie są ptakami. Pierwsza to tukan, a druga jest drozdem śpiewakiem. Razem żyją, imprezują, spędzają wspólnie niemal każdą chwilę i pakują się ciągle w kłopoty.

Serial, przynajmniej na zwiastunie, uderza w dosyć psychodeliczną kreskę i muszę przyznać, że czuję się kupiony. Widowisko sprawia wrażenie ostrego, inteligentnego i przekomicznego. Cieszy, że Netflix mocno inwestuje w seriale animowane dla dorosłych. Już dziś w portfolio serwisu można znaleźć niezłą galerię tego typu produkcji (BoJack Horseman, Paradise PD czy Big Mouth). Większość z nich jest całkiem udana. Tym bardziej warto czekać na Tucę i Bertie, gdyż za widowiskiem stoi Lisa Hanawalt, która wcześniej pracowała nad BoJackiem Horsemanem, który rozkochał widzów na całym świecie.

Tuca i Bertie wylądują na Netfliksie już 3 maja 2019 roku. Premierowy sezon będzie miał 10 odcinków. Serwis podzielił się również sporą liczbą zdjęć z serialu. Normalnie galerie omijam, ale ta jest świetna.

Serial animowany Tuca i Bertie w serwisie Netflix>>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

jinn zwiastun netflix sci-fi serial młodzieżowy

Jinn to pierwszy arabski serial Netflixa i kolejne młodzieżowe sci-fi

Las La Foret The Forest recenzja serial kryminalny netflix
6/10

Las – sezon 1 – recenzja francuskiego serialu kryminalnego na Netfliksie