tv time chirurdzy dom z papieru riverdale
Chirurdzy pomimo 13 lat na karku, ciągle dają radę (ABC)
in

10 najpopularniejszych serialowych maratonów – Chirurdzy pokonali Dom z papieru

Chirurdzy chętniej wybierani na serialowe maratony niż Dom z papieru

Zaszły kosmetyczne zmiany u naszych serialowych maratończyków. Chirurdzy znowu na miejscu 1., więc siłą rzeczy spadł Dom z papieru. Sprawdźcie, co się obecnie najchętniej wybiera na wieloodcinkowe serialowe maratony.

Chirurdzy wracają na miejsce 1. po kilkutygodniowej nieobecności. Serial został przedłużony na kolejny sezon, więc w przyszłości powinniśmy się go jeszcze spodziewać na podium nie raz, nie dwa. Ciekawostką jest to, że ta produkcja otwiera z Ostrym dyżurem specyficzny medyczny klub serialowy. Hit NBC zakończył się właśnie na sezonie 15., a widowisko ABC 15. sezon dopiero pokaże.

Na miejsce 2. spadł zeszłotygodniowy lider, czyli Dom z papieru. Seriale właściwie zamieniły się miejscami, gdyż tydzień temu to właśnie Chirurdzy byli na tej pozycji.

Podium zamyka Riverdale. Serial ciągle mocno się trzyma, pomimo bardzo mieszanych opinii o najnowszym sezonie.

W kolejnym zestawieniu sprawdzimy kilka rzeczy. Przede wszystkim ciekawe, czy Zagubieni w kosmosie, którzy wbili się na miejsce 6., skoczą wyżej. A także zobaczymy, jak poradził sobie Westworld oraz Opowieść podręcznej. Przypomnę, że te seriale niedawno wróciły z kolejnymi sezonami.

aplikacja TV Time app

Sprawdź poprzednie zestawienia TV Time

Źródło: TV Time

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

hbo go maj 2018 hbo maj 2018 hbo go maj seriale hbo maj seriale hbo go maj filmy hbo maj filmy

HBO GO maj 2018 – pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz

box office avengers wojna bez granic

Box office: Avengers: Wojna bez granic z rekordowym otwarciem