tv time chirurdzy dom z papieru riverdale
Chirurdzy pomimo 13 lat na karku, ciągle dają radę (ABC)
in

10 najpopularniejszych serialowych maratonów – Chirurdzy pokonali Dom z papieru

Zaszły kosmetyczne zmiany u naszych serialowych maratończyków. Chirurdzy znowu na miejscu 1., więc siłą rzeczy spadł Dom z papieru. Sprawdźcie, co się obecnie najchętniej wybiera na wieloodcinkowe serialowe maratony.

Chirurdzy wracają na miejsce 1. po kilkutygodniowej nieobecności. Serial został przedłużony na kolejny sezon, więc w przyszłości powinniśmy się go jeszcze spodziewać na podium nie raz, nie dwa. Ciekawostką jest to, że ta produkcja otwiera z Ostrym dyżurem specyficzny medyczny klub serialowy. Hit NBC zakończył się właśnie na sezonie 15., a widowisko ABC 15. sezon dopiero pokaże.

Na miejsce 2. spadł zeszłotygodniowy lider, czyli Dom z papieru. Seriale właściwie zamieniły się miejscami, gdyż tydzień temu to właśnie Chirurdzy byli na tej pozycji.

Podium zamyka Riverdale. Serial ciągle mocno się trzyma, pomimo bardzo mieszanych opinii o najnowszym sezonie.

W kolejnym zestawieniu sprawdzimy kilka rzeczy. Przede wszystkim ciekawe, czy Zagubieni w kosmosie, którzy wbili się na miejsce 6., skoczą wyżej. A także zobaczymy, jak poradził sobie Westworld oraz Opowieść podręcznej. Przypomnę, że te seriale niedawno wróciły z kolejnymi sezonami.

aplikacja TV Time app

Sprawdź poprzednie zestawienia TV Time

Źródło: TV Time

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

hbo go maj 2018 hbo maj 2018 hbo go maj seriale hbo maj seriale hbo go maj filmy hbo maj filmy

HBO GO maj 2018 – pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz

box office avengers wojna bez granic

Box office: Avengers: Wojna bez granic z rekordowym otwarciem