10 najpopularniejszych serialowych maratonów – Chirurdzy pokonali Dom z papieru

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 22 wyświetleń
1 min czytania
Chirurdzy pomimo 13 lat na karku, ciągle dają radę (ABC)

Zaszły kosmetyczne zmiany u naszych serialowych maratończyków. Chirurdzy znowu na miejscu 1., więc siłą rzeczy spadł Dom z papieru. Sprawdźcie, co się obecnie najchętniej wybiera na wieloodcinkowe serialowe maratony.

Chirurdzy wracają na miejsce 1. po kilkutygodniowej nieobecności. Serial został przedłużony na kolejny sezon, więc w przyszłości powinniśmy się go jeszcze spodziewać na podium nie raz, nie dwa. Ciekawostką jest to, że ta produkcja otwiera z Ostrym dyżurem specyficzny medyczny klub serialowy. Hit NBC zakończył się właśnie na sezonie 15., a widowisko ABC 15. sezon dopiero pokaże.

Na miejsce 2. spadł zeszłotygodniowy lider, czyli Dom z papieru. Seriale właściwie zamieniły się miejscami, gdyż tydzień temu to właśnie Chirurdzy byli na tej pozycji.

Podium zamyka Riverdale. Serial ciągle mocno się trzyma, pomimo bardzo mieszanych opinii o najnowszym sezonie.

W kolejnym zestawieniu sprawdzimy kilka rzeczy. Przede wszystkim ciekawe, czy Zagubieni w kosmosie, którzy wbili się na miejsce 6., skoczą wyżej. A także zobaczymy, jak poradził sobie Westworld oraz Opowieść podręcznej. Przypomnę, że te seriale niedawno wróciły z kolejnymi sezonami.

aplikacja TV Time app

Sprawdź poprzednie zestawienia TV Time

Źródło: TV Time

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x