tvn pułapka serial pułapka tvn
Agata Kulesza w serialu Pułapka (TVN)
in

SUPER!SUPER!

TVN serialem Pułapka może powalczyć o abonentów Netflixa

TVN w ostatnich latach to niestety przede wszystkim serialowe wysypisko różnej maści słabizn. Jednak istnieje nikłe, ale jednak pewne prawdopodobieństwo, że to się zmieni i nie będziemy skazani wyłącznie na potworki pokroju Szpitala czy niekończące się dramaty w Na Wspólnej.

TVN zaprezentował zajawkę – uwaga, będzie kontrowersyjnie – ciekawie zapowiadającego się serialu Pułapka. Ma to być kryminał, w którym główną rolę gra Agata Kulesza, wcielająca się w słynną pisarkę powieści mrożących krew w żyłach, której życie zamienia się w koszmar. U jej boku zobaczymy Joannę Kulig, Leszka Lichotę, Kingę Preis, Krzysztofa Pieczyńskiego, Mateusza Więcławka oraz Mariannę Kowalewską.

Nie jestem klasycznym telewidzem i nie mam nawet telewizji naziemnej. Na zajawkę Pułapki wpadłem wczoraj przez przypadek, przechodząc obok włączonego telewizora. Kiedy potrzebuję, oglądam rzeczy w sieci. Nie tylko dlatego, że nie lubię przesadnie długich bloków reklamowych, ale głównie przez oczekiwanie na godzinę 0, kiedy pojawi się dana pozycja, którą będę mógł – wreeeeszcie – obejrzeć. Jednak dla tego widowiska zrobię wyjątek.

Być może produkcja dołączy do grona nadchodzących rodzimych seriali, które mają trafić do bardziej wyrobionych widzów, spragnionych wysokiej jakości widowisk. Przypomnę, że przeszło pięć miesięcy temu pisałem, iż powinniście się szykować na rewolucję – rok polskich seriali. Netflix wypuści 1983, ShowMax Rojst, HBO Ślepnąc od świateł, Canal Plus zakończył kilka tygodni temu Kruka, a już przygotowuje nas na Nielegalnych. Być może do tej śmietanki dołączy Pułapka. Oby, bo streaming i płatna telewizja coraz skuteczniej podbierają widzów TVN i innym kanałom naziemnym, przywiązując ich do usług premium. Jest to tym ważniejsze, gdyż zapewne firma chce konkurować z Netflixem, HBO GO i ShowMaxem na rynku streamingowym swoim Playerem.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery 6-odcinkowego serialu. Wiemy jedynie, że pojawi się na TVN i w Playerze we wrześniu i będzie opowiadał jedną zamkniętą historię. Reżyserem Pułapki jest Łukasz Palkowski (Bogowie).

Źródło: YouTube – TVN Series

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the last dance michael jordan netflix espn

The Last Dance – Netflix zaprasza na ostatni taniec Michaela Jordana

serial luke cage netflix luke cage serial

Luke Cage kontra Mariah Dillard na nowym zwiastunie serialu