tworca simpsonow molestowanie matt groening jeffrey epstein virginia guffire nastolatka
Virginia Guiffre i Matt Groening (źródło: Michael Thomas, The Daily Nexus; edycja: Popkulturyści)
in

SZOKSZOK SMUTNESMUTNE

Twórca Simpsonów miał molestować 16-latkę

Po śmierci Jeffreya Epsteina, miliardera oskarżonego o szokujące zbrodnie seksualne, na światło dzienne wychodzą nieznane dotąd fakty i poznajemy kolejne osoby uwikłane w bulwersujące czyny mężczyzny, który powiesił się kilka dni temu w celi.

Przypomnę, że Jeffrey Epstein został oskarżony o molestowanie seksualne i handel nastoletnimi, często nieletnimi dziewczynami. Pedofilowi groziło za to 45 lat więzienia. Jednym z jego przyjaciół był prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, który miał uczestniczyć w imprezach organizowanych przez miliardera. Ponadto do kręgu jego znajomych należał również Matt Groening, znany z pracy nad takimi hitowymi animacjami jak Simpsonowie, Futurama czy Rozczarowani.

W pozwie przeciwko Jeffreyowi Epsteinowi pojawiają się zeznania jednej z jego ofiar. Virginia Guiffre twierdzi, iż między innymi Matt Groening miał napastować ją seksualnie, gdy ta miała 16 lat.

Dorosła dziś kobieta twierdzi, iż była seksualną niewolnicą Jeffreya Epsteina i została zmuszona do zrobienia Mattowi Groeningowi masażu stóp podczas lotu. Słynny scenarzysta miał załapać się na przejażdżkę prywatnym samolotem Jeffreya Epsteina. To miliarder miał nalegać, by Virginia Guiffre wymasowała stopy Mattowi Groeningowi. Nigdy nie odrzuciła klienta, ale zrobiło się jej niedobrze, kiedy zobaczyła, jak wyglądają stopy artysty – twierdzi. Ponoć do zadbanych one nie należą. Mimo to zajęła się nimi, a Matt Groening miał się jej odwdzięczyć dwoma szybkimi szkicami jej ulubionych postaci z serialu animowanego Simpsonowie – Barta i Homera.

Zezwolenie na taki czyn, szczególnie osobie nieletniej, nie jest powodem do dumy. Ponadto świadomość, kim był Jeffrey Epstein i zadawanie się z takim człowiekiem, nieco nadwyręża sympatię do twórcy Simpsonów.

Źródło: CBR

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the morning show serial apple tv plus zwiastun

Apple pokazało zapowiedź serialu The Morning Show

aladyn hit film kontynuacja zarobił

Kontynuacja Aladyna powstanie i opowie zupełnie nową historię