The Boys sezon 4

Twórca Simpsonów miał molestować 16-latkę

Dariusz Filipek
2 min czytania
Virginia Guiffre i Matt Groening (źródło: Michael Thomas, The Daily Nexus; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Po śmierci Jeffreya Epsteina, miliardera oskarżonego o szokujące zbrodnie seksualne, na światło dzienne wychodzą nieznane dotąd fakty i poznajemy kolejne osoby uwikłane w bulwersujące czyny mężczyzny, który powiesił się kilka dni temu w celi.

Przypomnę, że Jeffrey Epstein został oskarżony o molestowanie seksualne i handel nastoletnimi, często nieletnimi dziewczynami. Pedofilowi groziło za to 45 lat więzienia. Jednym z jego przyjaciół był prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, który miał uczestniczyć w imprezach organizowanych przez miliardera. Ponadto do kręgu jego znajomych należał również Matt Groening, znany z pracy nad takimi hitowymi animacjami jak Simpsonowie, Futurama czy Rozczarowani.

- Reklama -
Ad image

W pozwie przeciwko Jeffreyowi Epsteinowi pojawiają się zeznania jednej z jego ofiar. Virginia Guiffre twierdzi, iż między innymi Matt Groening miał napastować ją seksualnie, gdy ta miała 16 lat.

Dorosła dziś kobieta twierdzi, iż była seksualną niewolnicą Jeffreya Epsteina i została zmuszona do zrobienia Mattowi Groeningowi masażu stóp podczas lotu. Słynny scenarzysta miał załapać się na przejażdżkę prywatnym samolotem Jeffreya Epsteina. To miliarder miał nalegać, by Virginia Guiffre wymasowała stopy Mattowi Groeningowi. Nigdy nie odrzuciła klienta, ale zrobiło się jej niedobrze, kiedy zobaczyła, jak wyglądają stopy artysty – twierdzi. Ponoć do zadbanych one nie należą. Mimo to zajęła się nimi, a Matt Groening miał się jej odwdzięczyć dwoma szybkimi szkicami jej ulubionych postaci z serialu animowanego Simpsonowie – Barta i Homera.

Zezwolenie na taki czyn, szczególnie osobie nieletniej, nie jest powodem do dumy. Ponadto świadomość, kim był Jeffrey Epstein i zadawanie się z takim człowiekiem, nieco nadwyręża sympatię do twórcy Simpsonów.

Źródło: CBR

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz