ty sezon 3 trzeci sezon trzeci netflix you
Serial Ty wraca z sezonem 3. (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Ty wróci wkrótce na Netflix z sezonem trzecim

Nie wiem jak Wy, ale ja spodziewałem się, że na Netflix wróci serial Ty. Jednak nie sądziłem, iż trzeci sezon pojawi się wkrótce – jak zapowiada serwis streamingowy.

Do tej pory serial Ty doczekał się dwóch solidnych sezonów, które zdecydowanie przypadły widowni do gustu. Druga odsłona była jednym z najchętniej oglądanych seriali Netflixa w 2019 roku, chociaż serial pojawił się w serwisie u schyłku poprzedniej dekady.

Ty opowiada o księgarzu z Nowego Jorku, który jest stalkerem i seryjnym mordercą. Zazwyczaj zabija w porywach serca. Postać Joego (w tej roli świetny Penn Badgley) zrodziła się w wyobraźni pisarki Caroline Kepnes, która w 2014 roku opublikowała powieść pt. Ty – przetłumaczono ją na 19 języków. Dwa lata później wydała kontynuację w postaci Ukrytych ciał.

W 2015 roku stacja Showtime rozpoczęła pracę nad adaptacją pierwszej powieści, ale ostatecznie projekt przejął kanał Lifetime. Zainteresował się nim Netflix, który sypnął groszem i zdobył prawa do strumieniowania widowiska w sieci w 2018 roku. Lifetime zamiast stworzyć kontynuację, postanowiło odsprzedać prawa do serialu Netflixowi, który wyprodukował kolejny sezon, oparty właśnie na historii z Ukrytych ciał. Debiutował on w serwisie kilka tygodni temu.

Z kolei kilka miesięcy temu Kepnes przyznała, iż planuje trzecią i czwartą książkę, opowiadającą o antybohaterze z serialu Ty. Poprzedni sezon zakończył się czymś w rodzaju cliffhangera, więc kontynuacja była więcej niż pewna, biorąc dodatkowo pod uwagę popularność widowiska.

Dziś Netflix ogłosił, iż trzeci sezon serialu Ty wróci “wkrótce”. Kiedy będzie to “wkrótce” ciężko powiedzieć, bo konia z rzędem temu, kto powie mi, kiedy jest “wkrótce”, a kiedy “za chwilę”.

https://www.facebook.com/netflixpolska/videos/2436971039847915/

Ty spotkał się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem przez krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili pierwszemu sezonowi uśrednioną ocenę 6,9/10, a drugiemu mocniejszą 8/10. Widzowie na IMDB dają serialowi obecnie 7,8/10, a na Filmwebie 7/10. Ja zarówno pierwszej, jak i drugiej odsłonie postawiłem dosyć solidne 7/10. Chociaż przyznaję, iż kontynuacja jest nieco ciekawsza.

Oglądaj serial Ty w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

burt ward serial batman robin penis

Burt Ward twierdzi, że kazano mu zmniejszyć penisa, bo był za duży w kostiumie Robina

czarna wdowa nowy zwiastun special look

Czarna Wdowa już w maju w kinach. Sprawdź nowy zwiastun