ty you zwiastun drugi sezon serial netflix
Zwiastun drugiego sezonu serialu Ty (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

W drugim sezonie serialu Ty oczytany morderca frunie do Los Angeles

Pierwszy sezon serialu Ty okazał się dużym sukcesem, więc kontynuacja nikogo nie powinna dziwić. Netflix właśnie pochwalił się zapowiedzią drugiego sezonu.

Ty to opowieść o psychopatycznym księgarzu, który poprzez śledzenie, manipulowanie i włamywanie się, stara się o serca kobiet. Gdy okazuje się, że z ich wspólnej przyszłości nic nie będzie, zazwyczaj jego wybranki znikają bez śladu.

Pierwszy sezon był adaptacją powieści Caroline Kepnes. Kontynuacja luźno opiera się na jej kolejnej książce – Hidden Bodies, w której antybohaterem jest ciągle Joe Goldberg, w którego w serialu kolejny raz sportretuje Penn Badgley. W drugim sezonie Joe wyrusza do Los Angeles, aby zacząć od nowa i zapomnieć o tym, co wydarzyło się w Nowym Jorku. Ale nagle wszystko się zmienia. Zauważa kobietę, która staje się jego nową obsesją.

Premiera drugiego sezonu serialu Ty została zapowiedziana na 26 grudnia.

Oglądaj serial Ty w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

zagubieni w kosmosie serial netflix drugi sezon lost in the space zwiastun trailer

Zagubieni w kosmosie wracają i drugi sezon zapowiada się wybornie

nowości tygodnia premiery netflix historia małżeńska apple tv+ disney+ amazon prime video kina hbo go

Nowości tygodnia – Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Disney+ i kina (49/2019)