tyler rake: ocalenie
Tyler Rake: Ocalenie będzie miał drugą część
in

SUPER!SUPER!

Tyler Rake: Ocalenie doczeka się kontynuacji

Chociaż opinie o filmie Tyler Rake: Ocalenie są bardzo mieszane, to widowisko okazało się wielkim hitem i decyzja o kontynuacji była kwestią czasu.

Tyler Rake: Ocalenie z łatwością pobije popularnością największe filmowe hity Netflixa. Serwis spodziewa się, iż w pierwsze cztery tygodnie od premiery produkcja zostanie obejrzana w 90 milionach gospodarstw domowych na całym świecie. To zdecydowany sukces, gdyż wyprodukowanie filmu z Chrisem Hemsworthem kosztowało “zaledwie” 65 milionów dolarów.

Najnowszy film akcji Netflixa przyćmił inne produkcje serwisu. 90 milionów widzów to wynik o 5 milionów lepszy od Śledztwa Spensera, o 7 milionów lepszy od 6 Underground, o 10 milionów lepszy od Nie otwieraj oczu i o 17 milionów lepszy od Zabójczego rejsu.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, gdyż krytycy twierdzą, że film jest najwyżej niezły. Na Rotten Tomatoes Tyler Rake: Ocalenie ma obecnie notę 6,1/10. Reszta widzów również nie została mega-pozytywnie sponiewierana filmem wyreżyserowanym przez Sama Hargrave’a, co można odczytać po ocenie na IMDB, która na tę chwilę wynosi 6,8/10.

Bracia Russo wyprodukują kolejną część filmu Tyler Rake: Ocalenie

Tyler Rake: Ocalenie to film akcji opowiadający o niebezpiecznej misji tytułowego najemnika, a jednocześnie byłego żołnierza z problemami. Bohater ma odbić w Indiach syna narkobiznesmena, ale oczywiście nie będzie prosto i przyjemnie.

Film przyciągnął masę widzów i pierwsza część może okazać się wstępem do dłuższej serii. Joe Russo, który jest współproducentem i scenarzystą filmu Tyler Rake: Ocelanie, podpisał umowę zobowiązującą go do napisania skryptu do kontynuacji.

Chris Hemsworth raz jeszcze wcieli się w Tylera Rake'a
Chris Hemsworth raz jeszcze wcieli się w Tylera Rake’a

Joe Russo stwierdził, że ekipa jest na wstępnym etapie planowania tego, o czym opowie kontynuacja. Jakkolwiek nie jest powiedziane, że historia ruszy naprzód i ostatecznie druga część może obrać formę prequelu.

Najpewniej na stołku reżyserskim kolejny raz zasiądzie Sam Hargrave. Powrót Chrisa Hemswortha jest więcej niż pewny.

Oglądaj film Tyler Rake: Ocalenie w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

król tygrysów nicolas cage tiger king joe exotic serial netflix

Nicolas Cage jako Król tygrysów. Wcieli się w Joego Exotica w serialu

żądza krwi val mcdermid audiobook storytel

Lubicie Żądzę krwi? Storytel startuje z audiobookami o Tonym Hillu