The Boys sezon 4

Tyler Rake: Ocalenie doczeka się kontynuacji

Dariusz Filipek
2 min czytania
Tyler Rake: Ocalenie będzie miał drugą część

Z ostatniej chwili

Chociaż opinie o filmie Tyler Rake: Ocalenie są bardzo mieszane, to widowisko okazało się wielkim hitem i decyzja o kontynuacji była kwestią czasu.

Tyler Rake: Ocalenie z łatwością pobije popularnością największe filmowe hity Netflixa. Serwis spodziewa się, iż w pierwsze cztery tygodnie od premiery produkcja zostanie obejrzana w 90 milionach gospodarstw domowych na całym świecie. To zdecydowany sukces, gdyż wyprodukowanie filmu z Chrisem Hemsworthem kosztowało “zaledwie” 65 milionów dolarów.

- Reklama -
Ad image

Najnowszy film akcji Netflixa przyćmił inne produkcje serwisu. 90 milionów widzów to wynik o 5 milionów lepszy od Śledztwa Spensera, o 7 milionów lepszy od 6 Underground, o 10 milionów lepszy od Nie otwieraj oczu i o 17 milionów lepszy od Zabójczego rejsu.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, gdyż krytycy twierdzą, że film jest najwyżej niezły. Na Rotten Tomatoes Tyler Rake: Ocalenie ma obecnie notę 6,1/10. Reszta widzów również nie została mega-pozytywnie sponiewierana filmem wyreżyserowanym przez Sama Hargrave’a, co można odczytać po ocenie na IMDB, która na tę chwilę wynosi 6,8/10.

Bracia Russo wyprodukują kolejną część filmu Tyler Rake: Ocalenie

Tyler Rake: Ocalenie to film akcji opowiadający o niebezpiecznej misji tytułowego najemnika, a jednocześnie byłego żołnierza z problemami. Bohater ma odbić w Indiach syna narkobiznesmena, ale oczywiście nie będzie prosto i przyjemnie.

Film przyciągnął masę widzów i pierwsza część może okazać się wstępem do dłuższej serii. Joe Russo, który jest współproducentem i scenarzystą filmu Tyler Rake: Ocelanie, podpisał umowę zobowiązującą go do napisania skryptu do kontynuacji.

Chris Hemsworth raz jeszcze wcieli się w Tylera Rake'a
Chris Hemsworth raz jeszcze wcieli się w Tylera Rake’a

Joe Russo stwierdził, że ekipa jest na wstępnym etapie planowania tego, o czym opowie kontynuacja. Jakkolwiek nie jest powiedziane, że historia ruszy naprzód i ostatecznie druga część może obrać formę prequelu.

- Reklama -
Skazana Max serial

Najpewniej na stołku reżyserskim kolejny raz zasiądzie Sam Hargrave. Powrót Chrisa Hemswortha jest więcej niż pewny.

Oglądaj film Tyler Rake: Ocalenie w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz