tyler rake: ocalenie
Tyler Rake: Ocalenie będzie miał drugą część
in

SUPER!SUPER!

Tyler Rake: Ocalenie doczeka się kontynuacji

Chociaż opinie o filmie Tyler Rake: Ocalenie są bardzo mieszane, to widowisko okazało się wielkim hitem i decyzja o kontynuacji była kwestią czasu.

Tyler Rake: Ocalenie z łatwością pobije popularnością największe filmowe hity Netflixa. Serwis spodziewa się, iż w pierwsze cztery tygodnie od premiery produkcja zostanie obejrzana w 90 milionach gospodarstw domowych na całym świecie. To zdecydowany sukces, gdyż wyprodukowanie filmu z Chrisem Hemsworthem kosztowało “zaledwie” 65 milionów dolarów.

Najnowszy film akcji Netflixa przyćmił inne produkcje serwisu. 90 milionów widzów to wynik o 5 milionów lepszy od Śledztwa Spensera, o 7 milionów lepszy od 6 Underground, o 10 milionów lepszy od Nie otwieraj oczu i o 17 milionów lepszy od Zabójczego rejsu.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, gdyż krytycy twierdzą, że film jest najwyżej niezły. Na Rotten Tomatoes Tyler Rake: Ocalenie ma obecnie notę 6,1/10. Reszta widzów również nie została mega-pozytywnie sponiewierana filmem wyreżyserowanym przez Sama Hargrave’a, co można odczytać po ocenie na IMDB, która na tę chwilę wynosi 6,8/10.

Bracia Russo wyprodukują kolejną część filmu Tyler Rake: Ocalenie

Tyler Rake: Ocalenie to film akcji opowiadający o niebezpiecznej misji tytułowego najemnika, a jednocześnie byłego żołnierza z problemami. Bohater ma odbić w Indiach syna narkobiznesmena, ale oczywiście nie będzie prosto i przyjemnie.

Film przyciągnął masę widzów i pierwsza część może okazać się wstępem do dłuższej serii. Joe Russo, który jest współproducentem i scenarzystą filmu Tyler Rake: Ocelanie, podpisał umowę zobowiązującą go do napisania skryptu do kontynuacji.

Chris Hemsworth raz jeszcze wcieli się w Tylera Rake'a
Chris Hemsworth raz jeszcze wcieli się w Tylera Rake’a

Joe Russo stwierdził, że ekipa jest na wstępnym etapie planowania tego, o czym opowie kontynuacja. Jakkolwiek nie jest powiedziane, że historia ruszy naprzód i ostatecznie druga część może obrać formę prequelu.

Najpewniej na stołku reżyserskim kolejny raz zasiądzie Sam Hargrave. Powrót Chrisa Hemswortha jest więcej niż pewny.

Oglądaj film Tyler Rake: Ocalenie w serwisie Netflix >>

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

król tygrysów nicolas cage tiger king joe exotic serial netflix

Nicolas Cage jako Król tygrysów. Wcieli się w Joego Exotica w serialu

żądza krwi val mcdermid audiobook storytel

Lubicie Żądzę krwi? Storytel startuje z audiobookami o Tonym Hillu