biuro uncle stan serial kickstarter amazon prime video
"Uncle Stan": na Kickstarterze trwa zbiórka na spin-off "Biura"
in

SUPER!SUPER!

“Uncle Stan”: na Kickstarterze trwa zbiórka na spin-off “Biura”

“Biuro” może wrócić w zupełnie nowej formie. Na Kickstarterze trwa zbiórka pieniędzy na spin-off kultowego serialu komediowego stacji NBC, który ma skupić się na życiu Stanleya Hudsona.

Produkcja pilota serialu “Uncle Stan” najpewniej stanie się faktem. Obecnie na akcji crowdfundingowej zebrano 219 tysięcy dolarów z 300 tysięcy potrzebnych do zrealizowania projektu.

Twórcy zbierają pieniądze na wyprodukowanie pilota serialu, który dopowie losy tytułowego wujka Stana. Ostatnio był on widziany na Florydzie, gdzie na emeryturze zajął się rzeźbieniem z drewna (głównie tworzy przepiękne kaczuszki), rozkoszuje się białym piaskiem na tamtejszych plażach i tańczy w dyskotekach przy starych kawałkach. Jednak dostał telefon od swojego siostrzeńca z Los Angeles potrzebującego pomocy przy dwójce dzieci. Jego kwiaciarnia ledwo przędzie, a dzieci dorastają bez wystarczającej opieki. Tym samym Kalifornia wzywa!

Rzecz jest dosyć nietypowa, bo realizacja spin-offu “Biura” najpewniej wymaga zgody NBC. Jakkolwiek osoby stojące za projektem twierdzą, iż po sfinansowaniu pilota udadzą się z nim do różnych stacji telewizyjnych i serwisów streamingowych. Być może NBC udzieliło im takiego pozwolenia, bo działanie na oślep mogłoby się skończyć nieprzyjemnie – batalią w sądzie. W końcu mamy tu do czynienia z potężną marką.

W “Biurze” między 2005 a 2013 rokiem w Stana wcielał się Leslie David Baker, który miałby powtórzyć swoją rolę w “Uncle Stan”. Jeśli chcecie wesprzeć kampanię, to należy udać się na Kickstarter.

Oglądaj serial “Biuro” w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

cobra kai netflix serial youtube premium sezon 3

Netflix przejął serial “Cobra Kai” od YouTube Premium

dc universe

Czy to już koniec DC Universe? Wycofanie rocznej subskrypcji na to wskazuje