The Boys sezon 4

Venom dostał kolejny, lepszy zwiastun

Dariusz Filipek
2 min czytania
Kadr z filmu Venom (Sony)

Z ostatniej chwili

W sieci wylądował kolejny zwiastun Venoma. Jednak w przeciwieństwie do poprzedniego, wreszcie pokazano nam to, na co czekaliśmy, czyli naszego złowrogiego antybohatera w pełnej krasie!

Poprzedni zwiastun Venoma nie należał do zachwycających. Promocja produkcji wyreżyserowanej przez Rubena Fleischera (Zombieland) sprowadziła się do pokazywania scen z Tomem Hardym (Mad Max: Na drodze gniewu) biegającym po ekranie, a widz oczekujący potwora znanego z komiksów Marvela, musiał obejść się smakiem. To był jeden z gorszych blockbusterowych zwiastunów, jakie przyszło mi oglądać w ostatnich latach. Na szczęście najnowszy z nawiązką mi to wynagradza.

- Reklama -
Ad image

Venom opowie o dziennikarzu Eddiem Brocku, który nie radzi sobie w życiu najlepiej. W wyniku nieszczęśliwych zdarzeń łączy się z tajemniczym kosmicznym symbiotem, który zamienia go w olbrzymią maszynę do zabijania. Tytułowy Venom dzieli świadomość z nosicielem i jest jednym z najlepiej rozpoznawanych wrogów Spider-Mana.

W komiksach Venom zaistniał w maju 1984 roku. Miało to miejsce w zeszycie The Amazing Spider-Man #252. Na dużych ekranach mogliśmy go zobaczyć wiele lat później, dopiero w filmie Spider-Man 3 Sama Raimiego. Wcielił się w niego Topher Grace. Jednak tamta interpretacja tego antybohatera nieprzypadła widzom do gustu.

Film zadebiutuje w naszych kinach 5 października, dzień po premierze w Stanach Zjednoczonych. Mam wtedy urodziny, więc zakładam, ale na to niestety nie liczę, iż moi wspaniali czytelnicy obsypią mnie prezentami. Jeden już się zbliża. Venom. Śliczną ma tę mordkę.

gif venom film zwiastun trailer wygląd data premiery kiedy 2018

gif venom film zwiastun trailer wygląd data premiery kiedy 2018

- Reklama -
Skazana Max serial

gif venom film zwiastun trailer wygląd data premiery kiedy 2018Źródło: YouTube

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz