gif venom film zwiastun trailer wygląd data premiery kiedy 2018
Kadr z filmu Venom (Sony)
in

Venom dostał kolejny, lepszy zwiastun

W sieci wylądował kolejny zwiastun Venoma. Jednak w przeciwieństwie do poprzedniego, wreszcie pokazano nam to, na co czekaliśmy, czyli naszego złowrogiego antybohatera w pełnej krasie!

Poprzedni zwiastun Venoma nie należał do zachwycających. Promocja produkcji wyreżyserowanej przez Rubena Fleischera (Zombieland) sprowadziła się do pokazywania scen z Tomem Hardym (Mad Max: Na drodze gniewu) biegającym po ekranie, a widz oczekujący potwora znanego z komiksów Marvela, musiał obejść się smakiem. To był jeden z gorszych blockbusterowych zwiastunów, jakie przyszło mi oglądać w ostatnich latach. Na szczęście najnowszy z nawiązką mi to wynagradza.

Venom opowie o dziennikarzu Eddiem Brocku, który nie radzi sobie w życiu najlepiej. W wyniku nieszczęśliwych zdarzeń łączy się z tajemniczym kosmicznym symbiotem, który zamienia go w olbrzymią maszynę do zabijania. Tytułowy Venom dzieli świadomość z nosicielem i jest jednym z najlepiej rozpoznawanych wrogów Spider-Mana.

W komiksach Venom zaistniał w maju 1984 roku. Miało to miejsce w zeszycie The Amazing Spider-Man #252. Na dużych ekranach mogliśmy go zobaczyć wiele lat później, dopiero w filmie Spider-Man 3 Sama Raimiego. Wcielił się w niego Topher Grace. Jednak tamta interpretacja tego antybohatera nieprzypadła widzom do gustu.

Film zadebiutuje w naszych kinach 5 października, dzień po premierze w Stanach Zjednoczonych. Mam wtedy urodziny, więc zakładam, ale na to niestety nie liczę, iż moi wspaniali czytelnicy obsypią mnie prezentami. Jeden już się zbliża. Venom. Śliczną ma tę mordkę.

gif venom film zwiastun trailer wygląd data premiery kiedy 2018

gif venom film zwiastun trailer wygląd data premiery kiedy 2018

gif venom film zwiastun trailer wygląd data premiery kiedy 2018Źródło: YouTube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the rain netflix serial dania 2018 deszcz

Zwiastun serialu The Rain, czyli Netflix przeraża po duńsku

Cloak & Dagger runaways crossover marvel showmax showrunner

Showrunner Cloak & Dagger jest za crossoverem z Runaways