in

Zwiastun filmu Venom – Tom Hardy w filmie Sony i Marvela wypada tak sobie

venom zwiastun
Nie jestem wielkim fanem pierwszego zwiastuna Venoma (Sony)

Nie wiem, czy to dobry zwiastun, szczególnie dla widzów, którzy nie mają pojęcia kim, a raczej czym jest Venom. Zapowiedź nie pokazuje wiele. Gdyby odjąć od niej logo Marvela, wiele osób nie miałoby pojęcia, iż jest to produkcja oparta na kanwie historii obrazkowych.

Większość widzów najpewniej już zaszufladkowała widowisko jako sci-fi z Tomem Hardym w roli głównej. To trochę za mało. Zwiastun powinien zachęcać, nakręcać, zapowiadać niesamowite przeżycia – sprzedawać film. Ten nie sprzedaje. Nie czuję się kupiony.

Venom jest jednym z największych wrogów, a czasami trudnym sprzymierzeńcem Spider-Mana. Tom Hardy to gorące nazwisko w Hollywood. Za serialem stoi Ruben Fleischer, który wyreżyserował całkiem niezły Zombieland. Szkoda byłoby tego nie wykorzystać, bo to świetny materiał na blockbuster. O tym, czy Sony dało radę z tą adaptacją komiksu Marvela, dowiemy się już 4 października. Trzymam kciuki, chociaż przyznaję, że jestem pełen obaw.

Źródło: Youtube – Sony Pictures Entertainment

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Modyfikowany węgiel parrot analytics popyt na seriale

Popyt na seriale w USA – Jak wypadł Modyfikowany węgiel? [28.01-03.02.18]

zwiastun jessica jones 2 netflix

Drugi zwiastun serialu Jessica Jones zdradza fabułę drugiego sezonu