W głębi lasu Netflix czerwiec data premiery serial
W głębi lasu: jest data premiery polskiego serialu
in

SUPER!SUPER!

W głębi lasu: premiera polskiego serialu Netflixa w czerwcu

W głębi lasu zbliża się wielkimi krokami. Netflix zaprezentował zajawkę serialu, kilka zdjęć oraz wreszcie poznaliśmy datę premiery polskiego kryminału.

W głębi lasu to serialowa adaptacja bestsellerowej powieści Harlana Cobena. Widowisko powstało w ramach wieloletniego kontraktu podpisanego z autorem szalenie popularnych kryminałów. Na Netfliksie już możecie obejrzeć Safe oraz The Stranger, które powstały w ramach umowy serwisu z pisarzem.

Adaptacji amerykańskiej powieści podjęli się Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski, którzy sięgnęli po historię o doświadczonym przez życie prokuratorze. Ten do dziś wspomina zaginięcie swojej siostry. Przed laty uznano, że została zamordowana wraz z jej przyjaciółmi. Jednak ich ciał nigdy nie odnaleziono. Wszystko zmienia się w momencie, w którym prokurator identyfikuje ciało mężczyzny – według niego to jeden z rzekomo zamordowanych. W tle przewijają się kwestie wczesnego owdowienia głównego bohatera oraz śledzimy sprawę gwałtu na niezbyt dobrze prowadzącej się nastolatce, która twierdzi, iż została zgwałcona przez dobrze sytuowanych młodzieńców.

Akcja serialu będzie rozgrywała się w 1994 i 2019 roku.

Netflix pokazał zajawkę serialu W głębi lasu

Netflix pochwalił się zajawką serialu, która najwyżej może podsycać apetyt, ale na dobrą sprawę niewiele z niej wynika, gdyż prezentuje nam wyłącznie las.

https://www.facebook.com/netflixpolska/videos/266818884453250/

W głębi lasu wyreżyserowali Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka. Za serial odpowiada ATM Grupa. Producentką kreatywną widowiska jest Anna Nagler. Producentami wykonawczymi serialu są Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. Za zdjęcia odpowiada Paweł Flis.

W serialu wystąpili między innymi: Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus, Paweł Kopiński, Laura Goldsztajn, Adam Ferency, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki, Cezary Pazura, Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Netflix pokazał kilka zdjęć z serialu W głębi lasu oraz podał datę premiery

Poza kilkoma zdjęciami z serialu Netflix podał datę premiery serialu. Widowisko pojawi się szybciej, niż myśleliśmy, bo już 12 czerwca. To niejedyny serial na podstawie prozy Harlana Cobena, który obejrzymy w najbliższym czasie. Na premierę czeka również hiszpański El Inocente.

Obecnie czekamy na kilka polskich seriali od Netflixa. W drodze są Sexify oraz prawdopodobnie Erynie. Polscy twórcy przygotowują również filmy i seriale dokumentalne dla serwisu.

Oglądaj serial W głębi lasu w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

The Midnight Club serial netflix horror Mike Flanagan

The Midnight Club: kolejny serialowy horror Netflixa od Mike’a Flanagana

Kino w domu, czyli nowy krajobraz po koronawirusie

Kino w domu, czyli nowy krajobraz po koronawirusie