The Boys sezon 4

W głębi lasu: premiera polskiego serialu Netflixa w czerwcu

Dariusz Filipek
3 min czytania
W głębi lasu: jest data premiery polskiego serialu

Z ostatniej chwili

W głębi lasu zbliża się wielkimi krokami. Netflix zaprezentował zajawkę serialu, kilka zdjęć oraz wreszcie poznaliśmy datę premiery polskiego kryminału.

W głębi lasu to serialowa adaptacja bestsellerowej powieści Harlana Cobena. Widowisko powstało w ramach wieloletniego kontraktu podpisanego z autorem szalenie popularnych kryminałów. Na Netfliksie już możecie obejrzeć Safe oraz The Stranger, które powstały w ramach umowy serwisu z pisarzem.

- Reklama -
Ad image

Adaptacji amerykańskiej powieści podjęli się Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski, którzy sięgnęli po historię o doświadczonym przez życie prokuratorze. Ten do dziś wspomina zaginięcie swojej siostry. Przed laty uznano, że została zamordowana wraz z jej przyjaciółmi. Jednak ich ciał nigdy nie odnaleziono. Wszystko zmienia się w momencie, w którym prokurator identyfikuje ciało mężczyzny – według niego to jeden z rzekomo zamordowanych. W tle przewijają się kwestie wczesnego owdowienia głównego bohatera oraz śledzimy sprawę gwałtu na niezbyt dobrze prowadzącej się nastolatce, która twierdzi, iż została zgwałcona przez dobrze sytuowanych młodzieńców.

Akcja serialu będzie rozgrywała się w 1994 i 2019 roku.

Netflix pokazał zajawkę serialu W głębi lasu

Netflix pochwalił się zajawką serialu, która najwyżej może podsycać apetyt, ale na dobrą sprawę niewiele z niej wynika, gdyż prezentuje nam wyłącznie las.

W głębi lasu wyreżyserowali Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka. Za serial odpowiada ATM Grupa. Producentką kreatywną widowiska jest Anna Nagler. Producentami wykonawczymi serialu są Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. Za zdjęcia odpowiada Paweł Flis.

W serialu wystąpili między innymi: Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus, Paweł Kopiński, Laura Goldsztajn, Adam Ferency, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki, Cezary Pazura, Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

- Reklama -
Skazana Max serial

Netflix pokazał kilka zdjęć z serialu W głębi lasu oraz podał datę premiery

Poza kilkoma zdjęciami z serialu Netflix podał datę premiery serialu. Widowisko pojawi się szybciej, niż myśleliśmy, bo już 12 czerwca. To niejedyny serial na podstawie prozy Harlana Cobena, który obejrzymy w najbliższym czasie. Na premierę czeka również hiszpański El Inocente.

Obecnie czekamy na kilka polskich seriali od Netflixa. W drodze są Sexify oraz prawdopodobnie Erynie. Polscy twórcy przygotowują również filmy i seriale dokumentalne dla serwisu.

Oglądaj serial W głębi lasu w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz