w głębi lasu zwiastun netflix netflixa polski serial polskiego serialu
Zwiastun polskiego serialu kryminalnego Netflixa "W głębi lasu"
in

SUPER!SUPER!

“W głębi lasu” zapowiada się przednio. Sprawdźcie zwiastun polskiego serialu kryminalnego od Netflixa

Niedawno Netflix ogłosił datę premiery i pokazał krótką zajawkę serialu “W głębi lasu”, a dziś dostaliśmy pełen zwiastun widowiska.

Netflix sięgnął po powieść Harlana Cobena “W głębi lasu”, która opowiada o doświadczonym przez życie prokuratorze. Dramat zaczął się od tego, że jego siostra zaginęła wiele lat temu. Wszyscy uznali, że została zamordowana, gdy przebywała w lesie ze znajomymi. Jednak jej ciała nigdy nie odnaleziono. Po latach rozpoczyna własne śledztwo, gdy odnajdują się zwłoki, które według niego łączą się ze sprawą zaginięcia siostry. Akcja serialu będzie rozgrywała się w 1994 i 2019 roku.

Adaptacji amerykańskiego bestsellera podjęli się Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. I trzeba przyznać, że zwiastun zapowiada, iż czeka na nas interesująca wariacja wokół tego, co napisał Coben. To niejedyny serial na podstawie jego prozy, który obejrzymy w najbliższym czasie. Na premierę czeka również hiszpański “El Inocente”. Pisarz podpisał z Netflixem wieloletni kontrakt i już mogliśmy obejrzeć seriale “Safe” oraz “The Stranger”, które czerpią z dorobku Cobena.

W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki i Hubert Miłkowski (jako Paweł Kopiński) oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus (jako Laura Goldsztajn). Cały sezon będziecie mogli obejrzeć już 12 czerwca.

Oglądaj serial “W głębi lasu” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix maj nowości White Lines premiery

Nowości tygodnia: Netflix startuje z serialem White Lines (11-17 maja 2020 roku)

upload serial amazon prime video recenzja serialu
5/10

“Upload” – sezon 1 – recenzja serialu