W lesie dziś nie zaśnie nikt polski horror film
Polski horror W lesie dziś nie zaśnie nikt (Next Film)
in

WTF?!WTF?! SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK SMUTNESMUTNE

Grupka nastolatków zostanie zarżnięta w filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt

Największe dziadostwo czai się w lesie – będę to powtarzał do znudzenia każdorazowo, kiedy na myśl przynoszę horror. Wiedzą to również widzowie, którzy znają Martwe zło, Piątek trzynastego, Eden Lake… Nie umknęło to także twórcom rodzimego horroru W lesie dziś nie zaśnie nikt, który wpisuje się w nurt leśnej makabry.

W lesie dziś nie zaśnie nikt to opowieść o nastolatkach (a jakże!), którzy w czarnej dziurze zasięgu sieci komórkowej, pośrodku leśnych bezkresów mają spędzić czas z dala od swoich smartfonów. Nie dlatego, że chcą, a dlatego, że są uczestnikami obozu dla osób uzależnionych od nowych technologii. Już to samo w sobie jest dla nich horrorem. Jednak prawdziwa groza dopiero przed nimi, gdyż w lesie zalęgło się prawdziwe niebezpieczeństwo, które zapewne u wielu z nich zatrzyma bicie serca – ku uciesze widzów i udręce bohaterów.

Jednak film ma nie tylko straszyć, ale również bawić. Co prawda nie zapowiada się na komedio-horror, ale nie zabraknie w nim ironicznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.

Reżyserem widowiska jest Bartosz M. Kowalski, który napisał scenariusz do spółki z Mirellą Zaradkiewicz i Janem Kwiecińskim. Kowalski znany jest między innymi z Placu zabaw. Kilka lat temu z tym samym zespołem scenarzystów stworzył krótkometrażowy horror z elementami komedii – Zacisze, które promowało serwis Showmax i poniekąd sprawia wrażenie protoplasty W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Premiera filmu odbędzie się w przyszłoroczny piątek trzynastego, czyli 13 marca. Na ekranie pojawi się Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Michał Lupa, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Openload zamknięte koniec co się stało nie działa

Openload zamknięte. Serwis już się nie podniesie i wypłaci odszkodowanie

potwór z bagien sezon 1 swamp thing serial hbo go recenzja
6/10

Potwór z bagien (Swamp Thing) – sezon 1 – recenzja serialu