W lesie dziś nie zaśnie nikt polski horror film
Polski horror W lesie dziś nie zaśnie nikt (Next Film)
in

WTF?!WTF?! SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK SEXYSEXY SMUTNESMUTNE

Grupka nastolatków zostanie zarżnięta w filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt

Największe dziadostwo czai się w lesie – będę to powtarzał do znudzenia każdorazowo, kiedy na myśl przynoszę horror. Wiedzą to również widzowie, którzy znają Martwe zło, Piątek trzynastego, Eden Lake… Nie umknęło to także twórcom rodzimego horroru W lesie dziś nie zaśnie nikt, który wpisuje się w nurt leśnej makabry.

W lesie dziś nie zaśnie nikt to opowieść o nastolatkach (a jakże!), którzy w czarnej dziurze zasięgu sieci komórkowej, pośrodku leśnych bezkresów mają spędzić czas z dala od swoich smartfonów. Nie dlatego, że chcą, a dlatego, że są uczestnikami obozu dla osób uzależnionych od nowych technologii. Już to samo w sobie jest dla nich horrorem. Jednak prawdziwa groza dopiero przed nimi, gdyż w lesie zalęgło się prawdziwe niebezpieczeństwo, które zapewne u wielu z nich zatrzyma bicie serca – ku uciesze widzów i udręce bohaterów.

Jednak film ma nie tylko straszyć, ale również bawić. Co prawda nie zapowiada się na komedio-horror, ale nie zabraknie w nim ironicznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.

Reżyserem widowiska jest Bartosz M. Kowalski, który napisał scenariusz do spółki z Mirellą Zaradkiewicz i Janem Kwiecińskim. Kowalski znany jest między innymi z Placu zabaw. Kilka lat temu z tym samym zespołem scenarzystów stworzył krótkometrażowy horror z elementami komedii – Zacisze, które promowało serwis Showmax i poniekąd sprawia wrażenie protoplasty W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Premiera filmu odbędzie się w przyszłoroczny piątek trzynastego, czyli 13 marca. Na ekranie pojawi się Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Michał Lupa, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała.

Źródło: informacja prasowa

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Openload zamknięte koniec co się stało nie działa

Openload zamknięte. Serwis już się nie podniesie i wypłaci odszkodowanie

potwór z bagien sezon 1 swamp thing serial hbo go recenzja
6/10

Potwór z bagien (Swamp Thing) – sezon 1 – recenzja serialu